Віктор Грачов: «Гра збірної України в Харкові мене не вразила»

Збірна України 16 Листопада, 15:29 637
Віктор Грачов: «Гра збірної України в Харкові мене не вразила»
Колишній форвард «Шахтаря» і футбольний експерт дав оцінку грі збірної України проти Сербії в Харкові.
«Гра збірної України в Харкові мене не вразила, – каже екс-футболіст. – Складається враження, ніби наші тренували катеначіо – захисний варіант. А потім час від часу вмикалися у гру».

Грачов стверджує, що наша збірна має дякувати судді.

«Двічі арбітр не купився на провокації сербів, але повірив несправжньому падінню у штрафному Андрія Ярмоленка. Рахунок мав би бути 1:1. Усі пограли у своє задоволення. Найбільш негативне враження справив Роман Зозуля. Мабуть, йому не вистачає таланту для гри у збірній. До того ж хлопець майже не виходить на поле у складі свого клубу. Тому й трапляються такі ляпи, як під час першого голу. Замість того щоб замкнути простріл, Роман почав обробляти м'яч, та ще й у дивний спосіб – у бік від воріт. Добре, що вчасно встиг Шахов».

Віктор Грачов нарікає на рівень гри.

«За великим рахунком малюнка я не побачив. Захисний варіант був не гіршим, як у Фоменка. Але комбінаційної гри в нападі не було. Втім, є старе футбольне правило: якщо набираєш очки, то гра прийде. І навпаки: якщо гарно граєш, а результату нема, то скоро зникне і гра.

Тренерський штаб розуміє, що 11 гравців не витягнуть увесь відбірний цикл. Ось у наступній грі ми не побачимо Соболя. Тренери мають спробувати в ділі когось із запасних. Інша справа, що ця товариська гра завершувала сезон. Тому особливої потреби в ній я не бачу.

Як завжди, у наших було багато бажання, але мало майстерності. Молоді – Караваєв, Циганков і Петряк враження не справили. Зрозуміло, що вони не замінять Ярмоленка з Коноплянкою. І як підсумок – тренерському штабу є над чим працювати до 24 березня – дати матчу проти Хорватії. Там ми побачимо справжній рівень нашої команди».