Стефан Решко: «Мені не подобається малюнок гри нашої збірної»

Збірна України 16 Листопада, 20:17 543
Стефан Решко: «Мені не подобається малюнок гри нашої збірної»
Відомий український фахівець поділився враженнями від гри збірної України.
«У першому таймі наша збірна мені сподобалася, – каже пан Решко. – А ось після перерви «синьо-жовті» заспокоїлися і віддали ініціативу суперникові. Добре, що нас фіни двічі «вибачили» за помилки і не забили гол.

Тож ми могли і програти, і виграти з більшим рахунком. Гра неоднозначна. Розумію, що головне – це перемога, три очки. Але гри, як такої, особливо у другому таймі, я не побачив.

Мені здається, є психологічні проблеми. «Синьо-жовті» не вперше краще грають у першому таймі й провалюють другу половину матчу. Мабуть, забивають гол і бояться пропустити. У наших футболістів немає солідності, майстерності. Забили гол, треба далі пресингувати, диктувати гру суперникові. А цього нема. Мабуть, є проблеми із виконавською майстерністю. Граємо, коли нам віддають ініціативу. А тільки-но суперник активізується, одразу виникають труднощі.
Андрій Шевченко після гри сказав, що ми багато контролюємо м’яч. Це добре, але якість утримування м’яча низька. 50 % ігрового часу м’яч у наших захисників та воротаря. Навіщо ж таке утримування м’яча? Це потрібно робити на половині поля суперника, а не на своїй. Утримування м’яча ще не свідчить про ініціативу команди.
Розумію, збірна перелаштовується, випробовує нову тактику. Є чимало проблем.

Під час гри були непогані епізоди, але в цілому мені малюнок не подобається. Є над чим працювати. Це остання офіційна гра 2016 року. Сподіватимемося, що весною наші футболісти додадуть. Дуже хочеться вірити в те, що молоді хлопці дозріють і покращать свою гру», - цитує Решка «Львівська газета»