Юрій Мороз: «Хлопці зрозуміли, що вони не гірше гравців італійських, португальських і турецьких клубів»

Динамо Київ 17 Листопада, 10:44 846
Юрій Мороз: «Хлопці зрозуміли, що вони не гірше гравців італійських, португальських і турецьких клубів» | 19-27
Головний тренер «Динамо» U-19 - про Юнацьку Лігу чемпіонів.

- «Динамо» (U-19) під вашим керівництвом за два тури до фінішу групового раунду Юнацької ліги УЄФА завоювало путівку в наступний раунд. Які завдання будете ставити перед підопічними в двох матчах, що залишилися?

- Ми забезпечили вихід в плей-офф, але не забезпечили перше місце, яке дає право відразу потрапити в 1/8 фіналу, минаючи стиковий поєдинок, тому завдання стати першими в групі ніхто не знімав.

- А на що «Динамо» може замахнутися в поточному турнірі?

- Багато чого буде залежати від жеребкування, в плей-офф всі команди хороші, але бути сильним серед сильних вже добре. Думаю, мало хто на нас ставив і в груповому раунді, але хлопці молодці, вони зрозуміли, що не гірше гравців італійських, португальських і турецьких клубів.

- Чи є в цьому складі хлопці, які вже завтра можуть безболісно влитися в першу команду «Динамо»?

- Зарано про це говорити, але той же Шапаренко, Алібеков, Миколенко, Калюжний, Попов, Булеца - боюся, когось не назву, так ще образяться (посміхається) - можуть стати класною зміною ветеранам. Потрібно почекати рік-півтора. Юнацький запал - це добре, а треба щоб з'явилася певна стабільність. Але дуже важливо те, що хлопці нам вірять і хочуть працювати, — сказав Мороз в інтерв'ю газеті «Команда».