Верховна Рада ратифікувала Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями

Футбол України 17 Листопада, 11:25 555
Верховна Рада ратифікувала Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями
Міністр спорту України Ігор Жданов на своїй сторінці в Faceebook розповів про ратифікацію важливої Конвенції, яка спрямована на боротьбу з корупцією у спорті.
«227 голосів - ЗА! Верховна Рада ратифікувала Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями. Цю конвенцію було підписано мною, як міністром спорту від України, під час Євро-2016.

Вона спрямована на боротьбу з корупцією у спорті, з договірним матчами і зустрічами, з шахрайськими ставками на спортивні змагання. Також передбачається притягнення до більш жорсткої відповідальності тих фізичних та юридичних осіб, які цим займаються.

Конвенція була вчинена у вересні 2014 р. на 13-й Конференції міністрів Ради Європи, відповідальних за спорт. На даний час Конвенцію підписали 26 держав – членів Ради Європи. При цьому, Україна є однією з перших держав, яка ратифікувала цей важливий європейський інструмент.

Вдячний команді, яка дуже плідно і наполегливо працювала над ратифікацією цієї конвенції. Вдячний всім фракціям і виступаючим, які закликали своїх колег підтримати це рішення.

Парламент показав, що Україна за Fair Play у спорті. Що абсолютно різні фракції і групи парламенту можуть знаходити спільну мову, коли цього потребує український спорт», — написав Жданов.