Артем Бєсєдін: «Шевченко сказав, щоб грав розкуто, і побажав удачі»

Збірна України 17 Листопада, 14:43 713
Артем Бєсєдін: «Шевченко сказав, щоб грав розкуто, і побажав удачі»
Дебютант національної збірної України розповів про появу на полі у синьо-жовтій футболці у товариському матчі проти збірної Сербії та висловив сподівання, що це не останній для нього виклик до головної команди країни.

- Артеме, вітаємо Вас з дебютом у складі національної збірної команди України! Які емоції Ви відчули, коли зявилися на полі в товариській зустрічі з командою Сербії?

- Дуже дякую. Завжди приємно виходити на поле, а тим більше – в Харкові при рідних трибунах. Дуже чекав цього дебюту. Хочеться подякувати уболівальникам, що прийшли нас підтримати. Хочу привітати і команду з перемогою, і всю Україну.

- Хто з близьких людей підтримував Вас на трибунах?

- І моя родина була на стадіоні, і близькі друзі. Всі, хто зміг, приїхали мене підтримати.

- Це був Ваш перший виклик до національної збірної. Які залишилися відчуття від перебування в команді і спілкування з тренерським штабом?

- Я все побачив і зрозумів ще в перший день, тільки приїхавши до розташування збірної. Дуже хороша атмосфера в команді, присутнє повне взаєморозуміння між тренерами і гравцями. Тренерський штаб добре мене прийняв, команда теж допомогла. Сподіваюся, це перший і не останній мій виклик до збірної.

- Чи можна сказати, що перша поява у збірній стане стимулом для Вашого подальшого професійного росту?

- Звичайно, це, напевно, найбільший стимул для футболіста. Хочеться доводити і надалі, що я гідний грати за збірну. Потрібно продовжувати працювати, і все буде нормально.

- Що Вам сказав Андрій Шевченко, коли випускав на поле?

- Перед грою ми розбирали збірну Сербії: нам пояснювали структуру гри, яку потрібно займати зону при обороні, при пресингу. Під час виходу на поле він мені все нагадав і сказав, щоб я робив те, що вмію. Сказав, щоб грав розкуто, і побажав удачі.

- Чи вважаєте, що виконали установку, яку дав тренер? Як оцінюєте Ваш дебютний виступ в складі «синьо-жовтих»?

- Завжди можна зіграти краще. Скільки б не забив нападник, завжди є до чого прагнути. Дуже добре, що здобули впевнену перемогу, забивши наприкінці ще один м'яч. Я вважаю, що гру не зіпсував.

- Пам'ятаєте епізод з другим забитим м'ячем? Чи не думали самостійно вирішити його долю і спробувати забити гол?

- У Ярмоленка була краща позиція, і він просив передачу. Я віддав пас, ми забили м'яч, так що, мабуть, я зробив все правильно.

- Чи задоволені Ви підтримкою харківських уболівальників, враховуючи, що збірна не грала тут тривалий час?

- У Харкові дуже хороші вболівальники. Вони скучили за великим футболом. Хочеться їм подякувати, оскільки на полі дуже відчувалася їхня підтримка.