Юрист: «Шансів у Мілевського через ФФУ вибити борг із «Динамо» немає, але можна піти в цивільний суд»

Динамо Київ 17 Листопада, 17:20 626
Юрист: «Шансів у Мілевського через ФФУ вибити борг із «Динамо» немає, але можна піти в цивільний суд»
Футболістам заборонено звертатися до судів загальної юрисдикції до вичерпання всіх способів правового захисту в системі спортивних судів.

Спортивний юрист Ілля Скоропашкін в інтерв'ю «Сегодня» оцінив шанси футболіста Артема Мілевського стягнути зі свого колишнього клубу київського «Динамо» 1,4 мільйона доларів боргу.

«Думаю, що ймовірність позитивного для Мілевського рішення в Палаті вирішення спорів ФФУ нульова, оскільки пропущено строк на звернення з позовом до Палати. Він встановлений у ст. 26 Регламенту Палати і становить 2 роки з моменту, коли сторона дізналася про порушення своїх прав.

Проте, звернення до судів загальної юрисдикції щодо таких спорів не обмежені терміном позовної давності. Це встановлено в ч. 2 ст. 233 КЗпП України.

Перспективи розгляду цього спору судом загальної юрисдикції прогнозувати складно. Все залежить від обставин справи, які нам не відомі. Не виключаю, що звернення до Палати в цьому випадку є формальним, для того, щоб дотримати процедуру.

Відомо, що футболістам заборонено звертатися до судів загальної юрисдикції до вичерпання всіх способів правового захисту в системі спортивних судів. Таке обмеження міститься в ст. 29 Дисциплінарних правил ФФУ», - сказав Скоропашкін.