Олександр Панков: «Мілевський захищає свої інтереси, а «Динамо» дійсно має перед ним заборгованість»

Динамо Київ 17 Листопада, 21:14 795
Олександр Панков: «Мілевський захищає свої інтереси, а «Динамо» дійсно має перед ним заборгованість»
Агент Артема Мілевського, підтвердив заборгованість «Динамо» перед своїм екс-форвардом, а також розповів подробиці цієї справи, яка на розгляді в КДК.

– Вийшла інформація про те, що Артем подав позов проти «Динамо» щодо заборгованості по зарплаті. Це дійсно правда, – каже Олександр Панков. – Тільки вказана трішки некоректна сума. Вона – менша, в районі 1 мільйона 200 тисяч доларів «Динамо» справді заборгувало йому ці гроші. Після того, як він пішов із клубу, сума не була виплачена. Мілевський тривалий час чекав і розраховував на те, що ці гроші йому виплатять. Але від «Динамо» не надійшло ніяких пропозицій з цього питання. Тож Артем найняв юриста.

Вже відбулося два засідання КДК. На третьому засіданні заслухають і Артема, і основних представників «Динамо». На попередніх слуханнях були присутніми лише юристи клубу, а зараз, можливо, відбудеться зустріч Мілевського із президентом «Динамо». Звичайно, Артем готовий спілкуватися і шукати якісь компроміси. Але його позиція полягає в тому, щоб таки отримати зароблені у «Динамо» гроші.

– Чи був між Мілевським та «Динамо» діалог на цю тему раніше?

– Це був діалог на початковому етапі. Коли Артем йшов з «Динамо», то була розмова. Ця сума відома і президенту «Динамо», і Мілевському. Артем чекав, що будуть певні кроки з боку клубу, але цього не відбулося. Тому прийняв для себе рішення звернутися у КДК. Цим питанням займається юрист не з України. У нього з Артемом давні дружні стосунки. Я ж у курсі всіх подій цієї справи. Беру участь в консультативних моментах.

Як далі розвиватимуться події – спрогнозувати важко. У будь-якому випадку Артема запросять на певний діалог. Він зобов’язаний бути присутнім на засіданні КДК. Його точна дата поки невідома. Питання лише в тому, чи готове до діалогу «Динамо».

– За який період «набігла» сума в 1 мільйон 200 тисяч доларів?

– Це певна кількість зарплат, які не були виплачені перед його відходом із «Динамо». Плюс – певна сума підйомних, коли він підписував довгостроковий контракт.

– Які шанси перемогти у цій справі?

– У таких питаннях шанси завжди складно передбачити. Артем не вимагає тих грошей, яких він не заробив. «Динамо» для Мілевського – рідний клуб, але він хоче розібратися в ситуації і захистити свої інтереси. Ця справа триває вже не перший місяць. Все було конфіденційно, поки хтось цю інформацію не розповсюдив.