​Шість аматорських клубів подали заявки на проходження атестації

Футбол України 17 Листопада, 23:59 822
​Шість аматорських клубів подали заявки на проходження атестації | 19-27
Шість аматорських клубів подали заявки на проходження друголігової атестації на сезон-2017/18.

Sport Arena стали відомі деякі подробиці щодо можливих новачків другої ліги. За інформацією видання, вже є шість потенційних претендентів на отримання професійного статусу, серед яких - і гучні імена.

Нагадаємо, в змаганнях Другої ліги за підсумками сезону 2016/17 очікується революційна подія. Дві найгірші команди покинуть змагання, чого досі жодного разу не практикувалося. І якщо відповідні клуби не мають інших команд-учасниць (резервних або «материнських» команд), то вони припиняють членство в ПФЛ. Станом на сьогодні відразу шість клубів подали до Комітету з атестації відповідні заявки.

Львівський регіон претендує на набуття статусу профі відразу двома командами: «Гірник» (Соснівка) і відроджується ФК «Львів».

Можна сміливо говорити про повернення на футбольну карту відроджених варіантів професійних клубів з історією. Так, планує повернутися у великий футбол «Таврія» (Сімферополь), яка через всім відомі події в Криму поки змушена базуватися в місті Бериславі Херсонської області.

Відроджується футбол і на Житомирщині. У всякому разі, планує отримати професійний статус МФК «Житомир».

Подали відповідну заявку тернопільська «Нива» і харківський «Металіст-1925» який заявляється під назвою «Авангард», оскільки саме так іменується юридична особа, під яким зареєстрований клуб.

Нагадаємо, що згідно з Регламентом до участі в чемпіонаті України другої ліги сезону-2017/18 допускаються команди, які в чемпіонаті України серед аматорів за результатами повного сезону 2016/17 зайняли місце не нижче восьмого.