Сільвано Комваліус: «Гра з «Динамо» - єдина в цьому році, де нам не потрібно нікуди їхати»

Динамо Київ 18 Листопада, 10:39 809
Сільвано Комваліус: «Гра з «Динамо» - єдина в цьому році, де нам не потрібно нікуди їхати»
Нідерландський нападник «Сталі» Сільвано Комваліус в ексклюзивному інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку команди до матчу з «Динамо».
- Очевидно, що для мене цей матч є подією сезону. Я дуже радий, що буду грати проти такої топ-команди, як «Динамо», на фантастичному стадіоні. Але ми будемо приходити не насолоджуватися стадіоном. Ми приїдемо, щоб здобути хороший результат.

Я був на «Олімпійському» місяць тому на матчі Ліги чемпіонів «Динамо» - «Бенфіка». Я люблю футбол і це великий досвід бачити Лігу чемпіонів на власні очі та ще й на такому чудовому стадіоні. Ви могли бачити, що «Динамо» було дуже сильним, створювало багато хороших моментів і провело деякі зміни в грі.

Зараз Віда повернувся до складу і очевидно, що він дуже важливий гравець для оборонної гри «Динамо». Також Мораєс та Ярмоленко попереду мають багату варіативність в атаці. Тому саме Ярмоленко, Мораєс і Віда - найнебезпечніші гравці в «Динамо».

Ми здобули 7 пунктів за останні 3 гри, так що це дуже добрий результат. Ми всі хочемо потрапити в першу шістку команд, так що нам потрібно здобувати пункти в суботу.

Я думаю, що у нас є шанси відібрати очки у «Динамо». Це єдина гра року, де ми не повинні подорожувати, так як наша база знаходиться у Києві. Таким чином, ми можемо добре підготуватися, відпочити, щоб показати свої 100%, - сказав Комваліус кореспонденту нашого сайту Ігорю Гусакову.