Олександра Лобода організувала зустріч хворого на рак хлопчика з Роналду

Футбол України 18 Листопада, 14:30 813
Олександра Лобода організувала зустріч хворого на рак хлопчика з Роналду
Підопічний програми «Профутбол» Юрко Штрикало, хворий на рак крові, відправився до Мадриду, де зустрівся з зірками «Реала».
«Три місяці збору коштів на благодійному аукціоні нашої ініціативи #здійснимрію, два тижні перемовин, переписок, нервів і переживань... І зараз дивлюся на це фото і плачу від щастя! У нас вийшло! У нас вийшло здійснити мрію 12-річного Юрка, хворого на рак крові! Він полетів до Мадриду, його гостинно прийняли на базі «Реалу» і там перед тренуванням футболістів він зустрівся і з Кріштіану Роналду, і з Лукою Модричем! Пишу і руки тремтять... Ще два тижні тому здавалося, що це майже нереально! Але вірте, мрії здійснюються! Друзі, мрійте!

Саме в цей час наш Юрко з мамою на екскурсії стадіоном «Вісенте Кальдерон», де завтра відбудеться матч «Атлетіко» - «Реал», який і відвідає наш підопічний. Тож, його омріяна подорож продовжується... Про неї ми розкажемо у «Профутболі».

Я висловлюю неймовірну подяку всім, хто допомагав в організації. Особливо Даріо Срні, чиї особисті контакти допомогли зустрічі з зірками «Реала», - написала Олександра на своїй сторінці у Facebook.