Іван Ордець: «Шевченко - справжній європеєць»

Збірна України 18 Листопада, 15:20 937
Іван Ордець: «Шевченко - справжній європеєць»
Гравець «Шахтаря» розповів про роботу з Андрієм Шевченком у збірній України та про вимоги тренера захисників Мауро Тассотті.
«Я вважаю, це справжній європеєць. У нього європейський підхід в плані футболу. Плюс йому допомагають досвідчені помічники з італійського футболу. Багато уваги приділяємо захисту, виходу з оборони, атаці, пресингу, різним тактичним моментам. Потрібно багато розмовляти. Незважаючи на вік, на те, хто грає на полі, потрібно підказувати і не соромитися цього.

У штабі працює тренер із оборони Мауро Тассотті: він грав у Лізі чемпіонів і вигравав багато трофеїв. Ми прислухаємося до нього, робимо висновки і виконуємо все, що потрібно, на футбольному полі.

Він вимагає, щоб всі футболісти, що називається, крутили головами, і щоб центральні захисники ніколи не стояли на прямих ногах, тому що не встигнеш перебудуватися. Зараз футбол прогресує, він дуже швидкий, можна чекати будь-якої передачі за спину. Звичайно, також Тассотті просить не вигадувати моменти біля своїх воріт, десь грати простіше.

Рауль Ріанчо - дуже амбітний тренер. У нього багато емоцій. Він завжди хоче донести до футболістів свою думку, він дуже емоційний, може завести тебе в роздягальні. Просить на теорії, щоб при стандартних положеннях всі були в грі, не «ловити гав», як то кажуть. Дуже хороший тренер і, звичайно, весела людина», - цитує Ордеця footballua.tv.