Юрій Мороз: «Недооцінили суперника, з'явилася самовпевненість»

Динамо Київ 18 Листопада, 16:45 827
Юрій Мороз: «Недооцінили суперника, з'явилася самовпевненість»
Наставник «Динамо» U-19 пояснив причини поразки від «Олександрії» у матчі 16-го туру юнацької першості (2:3).

- На результат, перш за все, вплинув настрій хлопців на гру. «Олександрія» в бажанні перемогти нас перевершила, саме в бажанні та бійцівських якостях. Ми мали територіальну перевагу, контроль м'яча, але все це не дозволило перемогти. Недооцінили суперника, з'явилася деяка самовпевненість у грі.

- Напевно, позначилася і відсутність у складі лідерів?

- Звичайно, сьогодні не було Булеци, Дубінчака, Кошелєва, Миколенка... Але цей факт не повинен впливати на компоненти, які назвав вище і через які ми поступилися. Можливо, без них була гіршою гра, контроль, але бажання перемогти і бути першим не залежить від складу. Воно має бути завжди і у кожного.

- У низці епізодів невпевнено діяв воротар Кучерук, у вас є до нього претензії?

- Ви знаєте, помилки воротаря завжди помітні. Так, можна сказати, що я незадоволений, але у воротарів така доля, він по-любому буде помилятися. Тим більше, в такому віці. По суті, сама гра у виконанні нашої команди була непоганою. А воротар повинен ці помилки пережити, пройти труднощі. Такі ігри потрібно забути, і в подальшому ми розраховуємо на допомогу Владислава.

- Попереду у «Динамо» U-19 важливий матч в Неаполі, як будете до нього готуватися?

- Кадровий склад у нас залишається незмінним, нібито сьогоднішня гра з «Олександрією» не додала травмованих. У неділю до команди приєднаються Шапаренко, Михайличенко, Тимчик та Маханьков, тоді й почнемо підготовку до матчу з «Наполі», - цитує Мороза офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.