Юрист Єрьоменка: ​«Виправдання можливе. Аж до повного скасування покарання»

Світовий футбол 18 Листопада, 21:04 826
Юрист Єрьоменка: ​«Виправдання можливе. Аж до повного скасування покарання»
Захист Романа Єрьоменка запевнює в можливості повного скасування дискваліфікації гравця терміном на два роки.

«Дискваліфікація на два роки означає, що був підтверджений не спеціальний прийом забороненої речовини, — пояснює «Матч ТВ» юрист Артем Пацев, який представляє інтереси Романа Єрьоменка. — В іншому випадку, вона б склала чотири роки. Чому УЄФА виніс таке рішення, а не знизив термін дискваліфікації в залежності від вини або недбалості гравця мені незрозуміло.

Поки рішення УЄФА опубліковано без мотивувальної частини. Впевнений, що коли ми отримаємо мотивування, будемо його оскаржувати. Вважаємо, що ступінь недбалості Єрьоменко не заслуговує того, щоб накладати на нього такі, нехай і знижені санкції. Покарання велике і, на нашу думку, не відповідає ступеня провини гравця.

Яким чином речовина потрапила в організм Єрьоменка? На жаль, я поки не можу це коментувати. Але, на думку захисту, гравець не допустив недбалість в ході випадкового потрапляння речовини в організм.

УЄФА пропонує оскаржити проміжне рішення в апеляційному органі організації. Термін подачі апеляції – три дні з моменту отримання повного мотивованого тексту рішення. Не три дні з сьогоднішнього дня. Коли чекати? Невідомо, як складуть, так складуть. Я б з великим задоволенням подавав апеляцію відразу в CAS. Це більш незалежний орган, ніж УЄФА.

Виправдання можливе. Аж до скасування покарання.

Строки розгляду в CAS непередбачувані, може затягнути і на рік. Все це час, футболіст не зможе грати. Теоретично можливо, що йому дозволять виступати, але я поки не бачу таких перспектив.

Розтин проби B було можливо лише на початковому етапі. Ми не заперечували дію лабораторії».