«Динамо» – «Сталь». Прогноз Анатолія Волкова

Динамо Київ 18 Листопада, 21:32 690
«Динамо» – «Сталь». Прогноз Анатолія Волкова
Прогнозист «Рейтингу букмекерів», журналіст Анатолій Волков, пропонує свій варіант ставки на матч одного з двох грандів вітчизняного футболу та претендента на потрапляння до першої шістки.
«У контексті цього матчу варто відзначити два ключових моменти. Перший стосується «Динамо»: команда Сергія Реброва в межах українських турнірів (чемпіонат + Кубок) пропускає в п’яти поєдинках поспіль. При чому, жодного разу впродовж цієї негативної серії кияни не грали проти «Шахтаря». Плюс, пам’ятаємо, що у всіх чотирьох поєдинках Ліги чемпіонів столичні також неодмінно пропускали.

Другий же момент стосується «Сталі». Клуб із Кам’янського декларує серйозні завдання – потрапляння до першої шістки. Також із вуст тренерського штабу та футболістів лунало чимало заяв про якісний, сучасний футбол. Однак втілити наміри в житті «Сталі» поки, м’яко кажучи, не вдається. Як підтвердження цьому – за своїм стилем та можливостями команда грає від оборони навіть у поєдинках із відвертими аутсайдерами чемпіонату, як от «Волинь» чи «Дніпро». А статистика свідчить про те, що менше «Сталі» в чемпіонаті забила тільки «Зірка» (10 проти 11 м’ячів).

Відтак, маємо дві протилежні серії для двох клубів, і вибір тут є досить очевидним – кияни, з вилікуваним Хачеріді, мають всі шанси перервати свою невтішну серію та виграти без пропущених м’ячів у власні ворота. Проте коефіцієнт на цю подію досить низький (1,5), тому рекомендував би поставити на перемогу господарів із невеликим тоталом у матчі – востаннє в поєдинках за участі Сталеварів більше двох голів було забито ще шість турів тому – команда Якоба Галла хоч і не вміє забивати, та все ж непогано обороняється».

Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!