​Мар'ян Мисик: «Готуємо сюрприз для «Динамо»

Динамо Київ 19 Листопада, 09:23 963
​Мар'ян Мисик: «Готуємо сюрприз для «Динамо»
Півзахисник кам'янської «Сталі» Мар'ян Мисик в інтерв'ю 1927.kiev.ua розповів про підготовку до матчу з «Динамо».
— В попередніх матчах нам не вистачало везіння і кращої реалізації, але ми працюємо над своїми помилками, тому з'являються результати. В нас незмінна мета – це брати очки в кожному матчі. Будемо боротися до кінця. Для мене це буде перша гра проти «Динамо» на Олімпійському, але хвилювання немає. Я маю впевненість у власних силах.

Підготовка до матчу з «Динамо» нічим не відрізняється від інших. Я вважаю, що той факт, що ми граємо у Києві, місті в якому базуємося, не зіграє ніякої ролі у підготовці. На всі виїзди ми їдемо за день, тому відпочиваємо достатньо. Сьогодні все побачимо, але одне можу сказати, що ми готуємо сюрприз для «Динамо».

Не хочу нікого виділяти в команді киян, але треба зробити акцент на омолодженні команди. Дуже добре, що тренери почали довіряти молоді. Внутрішні справи «Динамо» не коментуватиму. Там є мої друзі, з якими разом грав за юнацькі збірні України. Я радий, що їм дають шанс проявити себе. З приводу преміальних, то побачимо перед грою, що скаже президент», — сказав Мисик журналісту нашого сайту Ігорю Гусакову.