«Динамо» у напруженому матчі перемагає «Сталь»

Динамо Київ 19 Листопада, 18:54 876
«Динамо» у напруженому матчі перемагає «Сталь» | 19-27
Кам'янська «Сталь» показала «свої зуби» у грі з «Динамо», проте здобути очки на виїзді команді не вдалося.

Вже на перших хвилинах гри мало момент для взяття воріт київське «Динамо». Після подачі від кутового прапорця Віда не зумів якісно завдати удару по воротах і втратив шанс, аби відкрити рахунок. Момент також був і в суперника. Каленчук набігав на Рудька, але Артур вчасно вийшов з воріт і нейтралізував небезпеку.

Рахунок у матчі було відкрито на 18 хвилині. Комбінація як по нотах завершив Євген Хачеріді. Андрій Ярмоленко віддав чудовий «прихований» пас на Сидорчука, Сергій прострілив на Хачеріді, а Євгену вже залишалося у порожні ворота проштовхнути м'яча.

Шалена контратака пройшла у «Сталі». Каленчук по лівому фланзі звільнився від опіки гравців «Динамо» і можна було віддавати на партнера, аби той завершував епізод взяттям воріт, але якраз передача у футболіста «сталеварів» не вийшла, що і врятувало «біло-синіх.

Ще один момент був у «Динамо». Андрій Ярмоленко якимось дивом не замкнув передачу від Макаренка.

Другий тайм для «Динамо» розпочався дуже добре. Хороші моменти біля чужих воріт перетворилися в забитий м'яч. Микола Морозюк пройшов по правому флангу атаки, віддав пас у вздовж штрафного, м'яч підібрав Циганков, скинув під удар Макаренку, який потужним пострілом засмучує Паньківа і робить рахунок 2:0.

Київська команда забитому м'ячу раділа не довго. «Сталь» забила після пожежі у штрафному майданчику «Динамо». Відзначився голом Комваліус - 2:1.

Гості не збавляли оборотів і будували кожного разу нові разючі атаки. Комваліус, який забив перший гол «Сталі» у цьому матчі, мав ще один момент забивати. Каленчук віддавав на легіонера «сталеварів», той пробив з лету, але влучив в одного із оборонців «Динамо».

Після пропущеного м'яча «Динамо» ніяк не могло знайти свою гру. Дуже багато помилок було у півзахисті та захисті. Не могли підопічні Реброва також і дістатися до чужих воріт. Ну і якесь тотальне невезіння з реалізацією гольових моментів у Ярмоленка. Зі штрафного завдав удару Морозюк, Паньків відбив м'яч перед собою, він відскочив до Ярмоленка, але на жаль Андрію вкотре не вдалося забити гол за «Динамо».

Невезіння реалізації моментів Ярмоленка переросло на ціле «Динамо». Команда створила серію хороших епізодів для взяття воріт, але, знову ж таки, якимось дивом кияни свою перевагу не збільшили.

В цілому, як і очікувалося, «Сталь» просто так очок не віддала і продемонструвала серйозний супротив чемпіону країни.

Ліга Парі-Матч, 15-й тур. «Динамо» - «Сталь» 2:1.

Голи: Хачеріді 18', Макаренко 50', Комваліус 56'.

«Динамо» : 72.Рудько, 9.Морозюк, 10.Ярмоленко (К), 15.Циганков (Громов), 16.Сидорчук (Оріховський), 17.Рибалка, 19.Гармаш, 24.Віда, 27.Макаренко, 34.Хачеріді, 41.Бєсєдін (Мораєс).

Запасні: 35.Коваль, 11.Мораес, 18.Корзун, 26.Бурда, 29.Буяльский, 48.Оріховскій, 77.Громов.

«Сталь»: 79.Паньків, 20.Пашаев, 32.Іщенко, 13.Стаменковіч, 7.Воронін, 8.Г.Малакян, 9.Е.Малакян, 6.Каленчук (К), 94.Задерака (Кузик), 88.Мисик, 99.Комваліус .

Запасні: 64.Пеньков, 14.Дансо, 16.Карікарі, 17.Кузик, 23.Месхі, 91.Карасюк, 93.Дебелко.