Післяматчева прес-конференція Якоба Галла

Динамо Київ 19 Листопада, 19:44 763
Післяматчева прес-конференція Якоба Галла | 19-27
Головний тренер «Сталі» прокоментував поразку від київського «Динамо» у матчі 15-го туру чемпіонату України.

- Ми очікували, що сьогодні буде дуже складно. «Динамо» – одна з кращих команд українського чемпіонату. Просто так у Лізі чемпіонів не грають, вони це заслужили. Кияни мають якісних гравців. Наша мета – зайняти шосте місце у турнірній таблиці. Якби ми змогли зачепитися за очки, не кажучи вже про перемогу, ці очки були б для нас як преміальні. Ми вирішили почати гру компактно, від оборони, та подивитися, як відреагує на це «Динамо». Не можу сказати, що на початку матчу ми оборонялися добре, бо у «Динамо» було достатньо хороших моментів, особливо зі стандартів, які вони виконували чудово. Було три-чотири удари головою по наших воротах. В результаті кияни забили гол і не реалізували ще кілька моментів.

Перед грою ми говорили футболістам, щоб вони грали сконцентровано протягом всього матчу та очікували помилки киян. Ви бачили на початку, що Малакян мав хороший момент. Якби він був першим на м’ячі, то був би гол або червона картка, і гра була б уже іншою. Також моменти на контратаках мали Мисик та Каленчук.

До перерви, за рахунку 1:0, ми були все ще у грі. У перерві я попросив футболістів більше надійно грати в обороні та при передачах, особливо звернути увагу на останні передачі. Другий гол «розбудив» нас, ми показали всю свою мужність. Коли ми забили, це додало нам більше впевненості. Я робив заміни з урахуванням атакуючих дій. У «Динамо» були моменти, але вони потрапляли в штангу, добре зіграв наш воротар. Це зберігало нас у грі. Рахунок міг бути або 2:2, або 3:1.

Думаю, якби нам трохи пощастило, ми б могли зрівняти рахунок. Але, на мою думку, «Динамо» перемогло, тому що зіграло сьогодні краще. Вони заслужили цю перемогу. Але нам не соромно за цю гру, наступний матч для нас більш важливий. Ми обіцяємо, що будемо боротися за шосту позицію до кінця.