Андрій Ярмоленко: «Прикро, що наразі зміг забити лише два м'ячі в цьому чемпіонаті»

Динамо Київ 19 Листопада, 20:09 543
Андрій Ярмоленко: «Прикро, що наразі зміг забити лише два м'ячі в цьому чемпіонаті» | 19-27
Нападник київського «Динамо» поділився враженнями від гри зі «Сталлю» (2:1).

— Долю матчу вирішили вдалі дії захисників...

— Молодці. Завжди говорять, що на полі повинна бути одна команда. Сьогодні захисники допомогли нам в атаці, а ми намагалися допомагати їм в захисті.

— Як дався сьогодні результат, після матчів збірної?

— Не можу сказати, що було легко. Рахунок відповідає тому, що відбувалось на полі. Так, ми виграли невпевнено. Рахунок досить «слизький». Ми могли десь пропустити безглузду контратаку і рахунок став би 2:2. Ведучи в рахунку 2:0, потрібно не давати супернику щось створювати біля наших воріт.

— З реалізацією не склалося?

— У мене проблеми з реалізацією в цьому сезоні. Звісно, можна говорити, що головне — моменти, а голи прийдуть. Але десь у підсвідомості прикро, що наразі зміг забити лише два м'ячі в цьому чемпіонаті та більше не вдається відзначитися. Намагаюся не зациклюватися та не засмучуватися. Найголовніше, щоб команда перемагала і я приносив їй користь.

— Цікавилися результатом матчу «Зоря» — «Олександрія»?

— Для «Динамо» немає другого місця, зрозумійте. Ми граємо тільки для того, щоб стати чемпіонами. Ми не дивимося на «Зорю» і, в принципі, на «Шахтар». Ми повинні показувати хороший футбол, щоб вболівальники приходили на стадіон і отримували задоволення від гри та результату. Звісно, десь погода не та, але потрібно змусити своєю грою вболівальників ходити на футбол.