Герой футбольного дня. Роман Підківка

Футбол України 20 Листопада, 12:46 1393
Герой футбольного дня. Роман Підківка | 19-27
Про матч «Шахтар» - «Карпати» та гру Романа Підківки.

Цікаву фразу під час післяматчевого інтерв'ю, приуроченому до поєдинку «Шахтар» – «Карпати», мовив головний тренер львівської команди: «Карпати» набирають обертів». Такий оптимізм в душі спеціаліста був породжений зрілою і конкурентною грою «левів» в матчі проти лідера чемпіонату України донецького «Шахтаря».

Й справді, поєдинок виявився насиченим і цікавим не в останню чергу через гідний супротив, який «Карпати» вчинили «гірникам». А одним з ватажків цього супротивного руху став голкіпер «Карпат» Роман Підківка. В його виконанні – кілька якісних сейвів, в тому числі й виграна у Даріо Срни дуель з одинадцятиметрової позначки. Роман відіграв на диво холоднокровно і впевнено.

На диво, тому що така гра не є візитівкою Романа Підківки. Зараз це виглядає просто випадком, що опосередковано підтвердив й тренер «Карпат». Мовляв, Романові важливо спіймати кураж і отримати натхнення. Тоді такі поєдинки підуть наче з конвеєра. Але суть в тому, що кураж і натхнення – це елементи, які свідчать про відсутність стабільності.

Власне, ситуацію з Підківкою можна перенести на цілу команду «Карпат». Львів'яни продемонстрували, що здатні бути єдиним, цілісним колективом і здатні породжувати гарний футбол. Але зараз це виглядає лише як наслідок психологічної накачки і захмарного налаштування на фаворита. Коли такий футбол «Карпатам» вдаватиметься хоча б через раз, тоді можна буде говорити про оберти і тенденцію.

А поки що Роман Підківка разом зі своїми партнерами насолоджуються лише миттєвою славою тих, хто в запеклій боротьбі героїчно поступився фаворитові.

Ігор Семйон