Підсумки 15-го туру ЛПМ для орендованих динамівців

Динамо Київ 20 Листопада, 22:02 773
Підсумки 15-го туру ЛПМ для орендованих динамівців | 19-27
Скільки ігрового часу отримали цього уїк-енду динамівці, які перебувають в оренді в інших українських клубах.

У суботу «Олександрія» вирвала перемогу над луганською «Зорею», пропустивши першою, але забивши два м’ячі у відповідь. Матч у Запоріжжі завершився з рахунком 1:2, причому обидві команди догравали його вдесятьох. У складі «Олександрії» 66 хвилин провів Роман Яремчук, після чого він поступився місцем на полі іншому нападникові – Станіславу Кулішу, який став автором вирішального голу «городян» на 92-й хвилині.

Ще один орендований «Олександрією» динамівець Андрій Цуріков участі в поєдинку не приймав. У хавбека травма, через яку він пропустив також товариську зустріч із «Дніпром» (2:2) під час паузи на матчі збірних.

Єдиний із орендованих динамівців, який зіграв повний матч цими вихідними, є Олександр Андрієвський. Його колега у «Чорноморці» Владислав Калітвінцев отримав менше ігрового часу, звільнивши місце на 64-й хвилині для Максима Третьякова. У підсумку «моряки» мінімально поступилися «Олімпіку», а Андрієвський мав момент наприкінці матчу, вдало виконавши штрафний, проте рахунок на табло не змінився – 1:0.

Дмитро Хльобас розпочав недільний матч із «Дніпром» знову на лаві запасних «Ворскли», а на полі з’явився замість Артура Загорулька одразу після перерви, за рахунку 1:1. У другому таймі дніпряни зуміли забити другий гол, а команда Василя Сачка зазнала другої поспіль поразки в чемпіонаті України – 1:2.