Ігор Суркіс: «​Дивлячись на гру Теодорчика, я дуже шкодую, що ми його відпустили»

Динамо Київ 21 Листопада, 00:11 576
Ігор Суркіс: «​Дивлячись на гру Теодорчика, я дуже шкодую, що ми його відпустили»
Президент київського «Динамо» дав відверте інтерв'ю «Профутболу», у якому розповів про молодь, трансфери, Теодорчика та Віду.

Про молоде покоління команди:

«Оріховський виходить на заміну, грає Циганков. Звісно, ці хлопці повинні набратися досвіду, але для цього треба дати їм час і не смикати їх. Завдання добувати результат ніхто не знімав з команди. Для того, щоб побудувати команду повністю, а не від випадку до випадку, для початку необхідно закласти фундамент. Вважайте, що зараз ми його і закладаємо. Не кожному вдається в 20 років потрапити в основну команду і в збірну України. Але якщо 19-річний Циганков і 21-річний Бесєдін потрапляють, то це говорить про те, що у нас є перспектива. Просто так в національну команду не потрапиш. Я вважаю, що ми на правильному шляху. Головне, щоб усі, хто залишиться в команді київського «Динамо» знаходив мотивацію. Розмови про відсутність мотивації я взагалі не сприймаю. Звичайно, всі хочуть грати в європейських чемпіонатах. Для того, щоб скаути з найсильніших чемпіонатів на них звернули увагу необхідно показувати свої найкращі якості в цьому чемпіонаті. Ті, хто буде відмовлятися грати, ті не потраплятимуть в 18. Така доля чекає цих футболістів. Не повинно бути таких розмов в команді, в якій вчасно виплачуються всі зарплати, премії і бонуси під час кризи».

Про перспективи в Лізі чемпіонів:

«Якщо ж говорити про Лігу чемпіонів, то звичайно, хотілося виступити краще в цьому сезоні. Вийшло так, як вийшло. У нас є ще два матчі, ми повинні гідно їх закінчити. Я думаю, що навесні ми постанемо вже іншою командою. Треба позбутися баласту, від людей, які отримують зарплату. Не буду називати їхні прізвища зараз. Вважаю, що великі гроші, які ми витрачаємо на їх зарплати, ми краще витратимо на розвиток нашої дитячо-юнацької школи або придбання футболістів, які нам будуть потрібні».

Про нападників:

«Дивлячись на гру Теодорчика, я дуже шкодую, що ми його відпустили. Але я не знаю, був би йому надано шанс, якби він залишився в команді київського «Динамо». Був би він настільки мотивований, як при переході в «Андерлехт»? Ці питання необхідно ставити головному тренеру. Особисто я ні Теодорчика, ні Беланду не відпускав без рекомендацій головного тренера. Ми ж Теодорчика віддали в оренду, того ж Кравця, який приїжджає і забиває за збірну. Зараз у нас з'явився Бєсєдін. Я вважаю, що це дуже сильний футболіст з хорошими індивідуальними якостями. Тому мені зараз складно говорити про те, кого варто було відпускати, а кого ні. Дивлячись на те, як забиває Теодорчик, то безумовно такий нападник нам би зараз допоміг. Але це було рішення головного тренера. Я Реброва не знімав і надав йому повний карт-бланш працювати з цією командою, а якщо не вийде, то будувати нову команду. Я йому як і раніше довіряю і сподіваюся, що ми ще довгі роки будемо разом працювати. Я знаю Сергія, як людину відповідальну і ту, що переживає за результат. Мені це імпонує, що він великий професіонал. Кожну поразку або ж перемогу він пропускає через себе. Я йому повністю довіряю. Так, може йому десь не вистачило досвіду».

Про трансферну політику:

«Говорити про те, що будуть гучні трансфери я не можу. І не тому, як багато пишуть, що у київського «Динамо» закінчилися гроші. Ми ж отримали 18 мільйонів за Драговича. Якби я міг купити на посилення одного або двох футболістів, то я б купив. Але вони не хочуть йти в київське «Динамо», а ті, хто хочуть, вони нижче рівнем тих футболістів, які у нас є. Для тих людей, які хоч трохи розбираються у футболі, як мені здається, я все розклав по поличках».

Про ситуацію з Відою:

«Віда до мене тільки що підходив і попросив вибачення. Я йому сказав, що вони мені не потрібні, головне, щоб його пробачила команда і він своєю грою довів, що це була випадковість. За ним раніше нічого такого помічено не було. З усіма таке буває. І з Вами, напевно, таке було. І зі мною колись таке траплялося. Опинився в не в тому місці не в той час. Він оплатив штраф, поводився коректно. Інцидент вичерпаний. Я Вам більше скажу, я навіть штрафувати його не буду. Я знаю ситуацію, яка сталася у хлопця, тому не буду його штрафувати».