Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо»

Динамо Київ 21 Листопада, 12:20 587
Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо»
Взимку в київському клубі планується кадрова чистка.

Depo.Сектор відреагував на слова президента «Динамо» Ігоря Суркіса про баласт і склав список, так званих старожилів, які отримують високу зарплату і яких треба позбутися до весни.

Олександр Рибка. Воротар «Динамо» не грає за команду і навіть не потрапляє до заявки на матчі. Його контракт закінчується в кінці року, тому потреби в тому, щоб продовжувати угоду немає ні у клуба, ні у гравця, якому краще пошукати ігрову практику в іншому місці.

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 1

Домагой Віда. Поки на хорвата є попит, його треба продавати, аби потім не відпускати задарма, адже контракт Віди діє до літа 2018 року. Звичайно, в київському клубі не так багато захисників, здатних зіграти в центрі, але і гру Домагоя ідеальною не назвеш – інколи він корисніший в чужому карному майданчику, ніж в своєму.

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 2

Олександр Гладкий. Той випадок, коли все зрозуміло і без коментарів. Будь хто з вболівальників «Динамо» назве вам з десяток причин аби попрощатися з Гладким. Головна з них – нуль голів в офіційних матчах за команду. Згадають і про «шахтарське» минуле форварда.

Сім футболістів, з якими «Динамо» має попрощатися взимку - фото 1

Віторіну Антунеш. Контракт португальця з «Динамо» діятиме до літа 2019 року, але тут, як і у випадку з Відою, краще розпрощатися з гравцем зараз, поки трансферна вартість на нього ще на пристойному рівні (5-6 млн євро можна спокійно виручити). А враховуючи те, що в останній час Антунеш або не потрапляє до складу взагалі, або виходить і «привозить», прощання вже взимку виглядатиме логічно.

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 4

Артем Громов. Перехід цього гравця ще влітку здавався не дуже логічним, а зараз думки про Громова в «Динамо» набувають ще більш негативних відтінків. Скажемо прямо – у Артема не виходить закріпитися в команді, навіть незважаючи на шанси, які Ребров йому постійно надає. Тому, можливо, гравцю краще буде не втрачати час і спробувати себе в менш амбіційному клубі. Для початку у оренді.

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 5

Дерліс Гонсалес. Про причини необхідності продажу парагвайця ми писали не так давно і окремо, тож просто резюмуємо – на Дерліса взимку має бути попит, і враховуючи його нестабільність, Суркісу краще заробити на трансфері Гонсалеса, а в «Динамо» відкрити дорогу молодим на його позиції. Тим паче ці «молоді» в команді є.

Сім футболістів, з якими «Динамо» має попрощатися взимку - фото 2

Валерій Федорчук. При всій повазі до бійцівських якостей цього виконавця і до його старанності на полі, рівень його майстерності викликає багато питань. І якщо в УПЛ Федорчук іноді приносить користь своїми діями, то в Лізі чемпіонів все одразу стає на свої місця - єдиний матч в Європі, в якому Ребров довірив Валерію місце на полі - проти «Бенфіки» вдома, Федорчук провалив і був замінений на початку другого тайму.

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 7

Євген Селін. На Євгена особливо не розраховували ще влітку, але все ж вирішили залишити в команді після продажу Драговіча, як можливу заміну австрійцю в центрі захисту. Селін альтернативою Драговічу не став, та і на флангах оборони, де Євген може також зіграти, у «Динамо» восени завжди знаходяться більш якісні варіанти. Навіщо тримати в команді «юніта», який не потрібен тренеру?

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 8

Олег Гусєв. Можливо, на Олега вплинуло рішення Михайла Фоменка не брати хавбека на Євро-2016, але в новому сезоні Гусєв і близько не нагадує себе самого зразка минулого сезону. Зате нагадує про свій вік - в кінці сезону йому буде вже 34, а тому варто дати дорогу молодим.

Десять футболістів, з якими «Динамо» має попрощатися взимку - фото 3

Андрій Ярмоленко. Звичайно, прощання з гравцем калібру Ярмоленка може болісно вдарити по можливостям «Динамо», але ж, по-перше, в останніх матчах кияни довели, що можуть непогано справлятися з відсутністю свого лідера, а, по-друге, сам Андрій не дуже яскраво виглядає в цьому сезоні і є думка, що це відбувається через втрату мотивації гравцем. Логічно було б почекати з продажем Ярмоленка до літа, коли трансферний ринок буде більш активним, але якщо гарна пропозиція по футболісту надійде взимку, довго думати і крутити носом не треба.

Кого Суркіс вважає баластом в «Динамо» - фото 10