Голкіпер «Нафтовика»: «Віддамо всі сили, щоб створити сенсацію в матчі з «Динамо»

Динамо Київ 21 Листопада, 18:24 778
Голкіпер «Нафтовика»: «Віддамо всі сили, щоб створити сенсацію в матчі з «Динамо»
Воротар «Нафтовика-Укрнафти» Роман Данкович розповів про майбутній кубковий матч із київським «Динамо», який пройде 30 листопада в Охтирці.

- Цього року у твоєї команди залишається ще один офіційний поєдинок, і при чому дуже важливий. Як відбувається підготовка до матчу чвертьфіналу Кубка України з «Динамо»?

- Після останнього матчу в чемпіонаті отримали два дні вихідних. Команда збирається 23 листопада і у звичному режимі готується до матчу з «Динамо». Готуємося звично до кожного суперника, незалежно від того яке у нього ім’я.

- В Охтирці, мабуть, буде аншлаг.

- Всі розуміють, що «Динамо» в Охтирку приїжджає не кожного дня. Ця свято для наших вболівальників.

- У тебе є, мабуть, величезне бажання зіграти у цьому матчі. Чи сильна конкуренція воротарів у «Нафтовику-Укрнафті»?

- Хороша конкуренція. В команді є три воротарі, і нікому місце в основному складі не є забезпечено. Один одного ми чимось доповнюємо і допомагаємо. Без здорової конкуренції воротарі рости не будуть.

- «Нафтовик-Укрнафта» може створити сенсацію у цьому поєдинку?

- Будемо старатися це зробити. Можу запевнити вболівальників, що ми віддамо все, що у нас є. Найголовніше, що у нас є бажання створити сенсацію і ми віддамо всі сили, щоб її створити. Важливо буде у цьому матчі показати хорошу та достойну гру. З кожною грою у Кубку України ми хочемо більшого і більшого. «Нафтовик» хоче у півфінал Кубка України, - цитує Данковича UA-Футбол.