Артем Кравець виставив на благодійний аукціон футболку Фернандо Торреса

Динамо Київ 21 Листопада, 21:53 695
Артем Кравець виставив на благодійний аукціон футболку Фернандо Торреса
Гроші, виручені від продажу, підуть на придбання необхідного устаткування до районного пологового будинку у Львівській області.

Футболіст київського «Динамо», який виступає на правах оренди в іспанській «Гранаді», разом з дружиною виставили на аукціон футболку форварда мадридскього «Атлетіко» Фернандо Торреса, яку Артем особисто взяв після гри у футболіста.

- Початкова сума лота 10.000 грн. Переможцю я обіцяю особисту зустріч, а також свою футболку! Гроші, виручені від продажу, підуть на закупку необхідного устаткування до районного пологового будинку у Львівській області. У Києві та Київській області рівень допомоги та благодійності вище ніж в регіонах, тому ми вирішили допомогти з обладнанням пологовому будинку, де немає навіть мінімального найнеобхіднішого: апарату УЗД і кардіотокографії, ламп для фототерапії, боксів для новонароджених, пульсоксиметри для новонароджених і багато чого іншого. Хоча там з'являються на світ всі малюки з маленьких містечок і окружних сіл цілого району. На будь-які питання з цього приводу відповім в Діректі! Свої пропозиції пишіть в коментарях! Аукціон буде проходити в Instagram і Facebook! Буду вдячний всім за репост! Зробимо добру справу разом,- написав Кравець на своїй сторінці в Instagram.