Євген Гресь: «Хоч колись «Динамо» і «Шахтар» знайшли спільну мову»

Динамо Київ 22 Листопада, 09:44 706
Євген Гресь: «Хоч колись «Динамо» і «Шахтар» знайшли спільну мову»
Відомий український журналіст і футбольний аналітик Євген Гресь розповів, чому матч 18-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем» відбудеться не в суботу/неділю, як це зазвичай відбувається з переважною кількістю поєдинків першості, а в понеділок (12 грудня). Нагадаємо, вчора про дату проведення матчу «Динамо» - «Шахтар» було оголошено офіційно.
«Хоч колись «Динамо» і «Шахтар» знайшли спільну мову в якомусь питанні, а у нас стільки шуму ...

Поєдинок першого кола першої частини чемпіонату України між «Шахтарем» і «Динамо» повинен був відбутися перед матчем киян в Лізі чемпіонів у вівторок. Логічно, що динамівці звернулися до гірників з проханням провести гру УПЛ в п'ятницю - і ті погодилися! Але зі зворотним умовою: грудневий матч в Києві вони захотіли зіграти якраз в понеділок.

Справа в тому, що перед матчем з «Динамо» на Олімпійському «Шахтарю» належить неблизький виїзд на поєдинок Ліги Європи в Брагу - ось вони теж врахували свої інтереси. Так що все залишилися при своїх! Крім, можливо, вболівальників, але вболівальники вимагають від клубів результат - ось клуби і намагаються підходити до серйозних матчів у всеозброєнні», - написав Гресь на своїй сторінці в Facebook.