Експерт: «Динамо» не потрібно допомагати, але потрібно судити те, що є»

Динамо Київ 22 Листопада, 10:35 436
Експерт: «Динамо» не потрібно допомагати, але потрібно судити те, що є» | 19-27
«Динамо» - «Сталь» - суддівський аналіз матчу.

Експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар ексклюзивно для UA-Футболу прокоментував суддівство матчу 15-го туру чемпіонату України «Динамо» - «Сталь».

- Ми знаємо рівень Олександра Головкова – його вже не можна поліпшити. Але в цьому матчі особливих претензій до арбітра в полі немає. Помилок припустився асистент Шудрик, який на 27-й хвилині зірвав атаку «Сталі», зафіксувавши офсайд, якого не було.

А на 78-й хвилині асистент зірвав атаку «Динамо». Ярмоленко віддав прекрасну передачу на Громова, Артем виходив на ударну позицію, але прапорець Шудрика здійнявся догори. Арбітр зафіксував офсайд, якого не було.

Щодо моменту зі взяттям воріт «Динамо». Віда елементарно збив Каленчука, м'яч відскочив до Комваліуса, і той забив гол. Цікаво було б подивитися на дії Головкова, якби не відбувся останній штрих атаки. Тобто, якби Комваліус не відправив м'яча до сітки воріт «Динамо» – чи був би зафіксований фол?

Динамо - Сталь

На 89-й хвилині Рибалка зі стандарту подав м'яча до штрафного майданчика, Віду притримав Стаменковіч, заваливши хорвата на газон. Свисток арбітра промовчав, при тому, що Головков знаходився приблизно в п'яти метрах від епізоду. Але Олександр зробив вигляд, ніби нічого не сталося. Незрозуміло – чому так. «Динамо» не потрібно допомагати, але потрібно судити те, що є. Це помилка – не призначення одинадцятиметрового удару, - відзначив Мирослав Ступар.