«Наполі» – «Динамо» Київ. Прогноз Олексія Андронова

Динамо Київ 23 Листопада, 11:50 1116
«Наполі» – «Динамо» Київ. Прогноз Олексія Андронова | 19-27
Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Наполі» – «Динамо» Київ у п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Сан-Паоло» в Неаполі. Експерт припускає, що в майбутньому матчі зможуть забити обидві команди.
Італійська команда є явним фаворитом цієї зустрічі. «Динамо» останнім часом використовує все більше молодих футболістів. У деяких іграх на полі в складі «Динамо» з’являвся лише один легіонер. Шанси на продовження єврокубкової кампанії у «Динамо» є тільки в тому випадку, якщо буде здобута перемога в Неаполі. Але на це дуже важко розраховувати. Очевидно, «Динамо» зараз не в найкращому своєму стані.

Проте, як мені здається, «Динамо» не буде відсиджуватися в обороні, постарається зіграти активно. Немає жодного сенсу сидіти ззаду. Припускаю, що динамівці знайдуть шпарину в обороні неаполітанців, але і самі напевно пропустять. Мій вибір на цей матч – «обидві команди заб’ють» з коефіцієнтом 2,0.

Впевнений у перемозі Динамо? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!