Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» розібралося з «Наполі»

Динамо Київ 23 Листопада, 17:51 883
Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» розібралося з «Наполі» | 19-27
Юнаки київського «Динамо» закріпилися на першому місці в групі, впевнено здолавши на виїзді «Наполі».

Динамівці повели в рахунку ще в середині першого тайму – на 20-й хвилині результативним ударом відзначився Денис Янаков - 0:1.

Невдовзі після перерви неаполітанці отримали шанс зрівняти рахунок, заробивши дуже сумнівний пенальті, проте справедливість відновив Володимир Маханьков, парирувавши удар Негро з 11-ти метрів.

А ще через кілька хвилин перевагу киян влучним ударом зі штрафного подвоїв Богдан Лєднєв - 0:2.

Залишок матчу команди провели здебільшого у боротьбі, заробивши цілу колекцію попереджень. А оскільки неаполітанці так і не знайшли, що протиставити впевненій грі «Динамо», Юрій Мороз навіть надав можливість дебютувати в турнірі 16-річному Олександру Мельнику.

У компенсований час близьким до голу був Денис Попов, проте він вразив ворота Марфелли з положення поза грою.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:2 на табло, і це означає, що київське «Динамо» достроково забезпечило собі вихід до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА з першого місця!