Флеш-коментар Сергія Реброва

Динамо Київ 24 Листопада, 00:18 476
Флеш-коментар Сергія Реброва
Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував нічию у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів проти «Наполі».

- Сьогодні в нас грало досить молодих хлопців, це великий досвід для них. Звичайно, подякував їм в роздягальні. Я думаю, той досвід, який ми зараз отримуємо в Лізі чемпіонів, є неоціненним. Думаю, сьогодні ніхто не бачив, щоб ми намагалися зберегти нічию, грати на 0:0. Ми намагалися грати проти дуже серйозної команди, яка гідно представляє свою країну в Лізі чемпіонів і виступає в Чемпіонаті Італії. Було непросто грати з цією командою, але практично не дали їй створити моментів. Думаю, це завдяки хлопцям і завдяки тому, що вони діяли збалансовано і в атаці, і в обороні.

- У першому таймі «Динамо» вистачало сил використовувати високий пресинг. Це була ваша установка?

- Та й у другому таймі теж намагалися, і були хороші моменти, коли ми відбирали очки. Були проблеми з виходом далі, вже після відбору. Не завжди ми використовували простір. Але ще раз повторю, ми грали проти хорошої команди. Сьогодні, незважаючи ні на що, ми здобули очко. Хоча, звичайно, воно нам не допомогло.

- Перехід з оборони в атаку не надто вдавався ... Ви можете пояснити це або після гри важко аналізувати?

- Звичайно, всі живі люди. «Наполі» - це команда, яка грає дуже інтенсивно. При втраті м'яча намагається накривати суперника. Напевно, «Наполі» не дало нам провести ті контратаки, які ми планували.