Сергій Рибалка: «Нічия - закономірний результат»

Динамо Київ 24 Листопада, 10:01 686
Сергій Рибалка: «Нічия - закономірний результат»
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка - про матч з італійським «Наполі» (0:0) в 5-му турі групового турніру Ліги чемпіонів.
- Раз не виграли, то результат вже негативний. А позитив в тому, що сьогодні на полі було десять українців, багато молодих хлопців. Вважаю, ми непогано грали, хоча і не було якихось занадто небезпечних моментів.
В цілому, нічия - закономірний результат. У «Наполі» були удари, але я б не сказав, що вони були якимись небезпечними. Били або по центру, коли Рудько ловив, або після виходів один на один - їх було пару на початку гри, коли ми не розібралися (але тоді Артур врятував). А інших особливо небезпечних моментів я не пригадаю. Так, наші суперники сьогодні частіше нас наносили удари по воротах, але вони ж грали вдома.
Ми сюди їхали за перемогою, але не вийшло. Хотіли зробити подарунок президенту на День народження у вигляді перемоги. У такий важкий час, в тій ситуації, в якій знаходиться наша країна і чемпіонат України, він робить все можливе, щоб команда була на плаву. Велике йому спасибі за це. Повторюся, хотіли зробити подарунок, але не вийшло. Однак, думаю, сьогоднішня гра його не засмутила. Тепер будемо робити все можливе, щоб наздогнати в чемпіонаті «Шахтар», і будемо налаштовуватися на це, - сказав Рибалка в коментарі українським журналістам після закінчення поєдинку з «Наполі».