Микола Несенюк: «Нічого не чув про претензії «Шахтаря». Мої слова вирвали з контексту»

Динамо Київ 24 Листопада, 17:10 624
Микола Несенюк: «Нічого не чув про претензії «Шахтаря». Мої слова вирвали з контексту» | 19-27
Директор департаменту київського «Динамо» по роботі з громадськістю та ЗМІ розповів, що йому нічого не відомо про претензії «Шахтаря», а також прокоментував свою пораду «Шахтарю» повернутися з України в окупований Донецьк.

Напередодні стало відомо, що «Шахтар» вимагає відсторонити Миколу Несенюка від роботи в київському «Динамо». Причиною вимоги «гірників» стало останнє інтерв'ю Несенюка, в якому він, начебто, запропонував «Шахтарю» повернутися в Донецьк.

- Нічого не чув про претензії «Шахтаря». Мені нічого про це сказати. Взагалі-то слова Болотніков і «Трибуна» вирвали з контексту.

- Що ви маєте на увазі?

- Я говорив, якщо «Шахтар» нарікає, що йому погано в Україні, їх не підтримують, тоді потрібно повертатися в Донецьк. А не просто, щоб вони їхали вже і зараз. Але якщо грають в Україні, то потрібно бути патріотами. Відчуваєте різницю? Можете переглянути відео на сайті Sport.ua.

- В «Динамо» Вам не робили зауважень щодо різких заяв про принципового суперника?

- Хто? Для чого? Невже думаєте, що я буду вам перерозповідати про внутрішні справи клубу? Більше не маю що казати. Всі мої заяви, і про «Шахтар» в тому числі, можете вільно знайти в інтернеті.