Футбол України 24 Листопада, 23:34 903
​Олександр Караваєв: «Чи це невезіння, чи судді спеціально не бачать, коли ми забиваємо голи?» | 19-27
Півзахисник «Зорі» Олександр Караваєв поділився своїми враженнями від поєдинку з «Фенербахче» (0:2).
«У першому таймі контролювали хід зустрічі. Ми дуже добре грали: вибігали, нічого супернику не давали створити, самі мали багато моментів. Навіть гол забили. Я був поруч, стояв цей захисник. Він був попереду. Здавалося, що Кулач був в правильному положенні, забив чистий гол, а не з поза грою. Як завжди нам не зараховують. Чи невезіння, або судді спеціально не бачать, коли ми забиваємо голи, — наводить слова Караваєва matchday.ua.

Потім не знаю, що сталося. У другому таймі вони особливо не тиснули на нас. Ми обмінялися моментами, а потім один божевільний удар, після якого все зруйнувалося. Повністю попливли, тому що такого не очікували», — заявив Караваєв в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».