Офіційно: Ігор Жабченко не продовжив контракт із «Гірник-Спорт»

Динамо Київ 25 Листопада, 16:44 745
Офіційно: Ігор Жабченко не продовжив контракт із «Гірник-Спорт»
У другій частині сезону у футбольного клубу «Гірник-Спорт» з'явиться новий головний тренер.

За словами керівництва ФК «Гірник-Спорт», у нинішнього головного тренера Ігоря Жабченка в кінці грудня 2016 року спливає контракт, який він вирішив не продовжувати. Це з'ясувалося після бесіди наставника з президентом ФК «Гірник-Спорт» Петром Каплуном.

- Це нормальне розставання. Ми вдячні Ігорю Валентиновичу за все, що він зробив для футбольного клубу «Гірник-Спорт», - цитує прес-служба клубу Петра Каплуна. - Під керівництвом Ігоря Жабченка ми були чемпіонами другої ліги, бронзовими призерами першої ліги. Це багато чого варте. Просто у людини накопичилася втома. Чотири роки він працював без відпустки. Під час роботи підривав здоров'я. При такому графіку і в подальшому можуть бути зриви. Людині просто треба відпочити. У всіх тренерів настає такий період. Можливо, для нього це буде своєрідне перезавантаження.

За словами Петра Каплуна, до Нового року клуб визначиться з новими гравцями і новим наставником. Його пошук вже ведеться серед безлічі кандидатур.

Нагадаємо, що раніше керівництво ФК «Гірник-Спорт» розірвало контракти з футболістами за погодженням сторін і чекає остаточних результатів розслідування від офіційних структур.