Віктор Леоненко: «Коноплянка любить себе у футболі»

Збірна України 25 Листопада, 16:48 1027
Віктор Леоненко: «Коноплянка любить себе у футболі»
Експерт каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» віддав належне грі зв'язки Бутко-Ярмоленко в збірній, але розкритикував Євгена Коноплянку.
«Ярмоленка змушує добре грати в збірній Бутко - своєю активністю. І він це прекрасно і робить, він не скупиться. Згадуйте, як при Фоменку Федецький і Шевчук по краях бігали. Вони забігають - а їм пас не дають. Я ще труїв завжди Ярмоленка та Коноплянку: добре, що Лужний не забігав - він би їм голови відкусив.

А зараз Ярмоленко дає передачі. І гра нормальна. Начебто Ярмоленко ніколи разом з Бутком не грав, але таке відчуття, що вони все життя виступають разом. Так у нас Богдан зараз найкращий гравець у збірній - найнебезпечніший і найактивніший. Ось у чому справа.

А Коноплянка як грав, так і грає. Він любить себе у футболі. Він в рази талановитіший за Ярмоленка, у нього швидкість є. Але він що хоче, те й робить, а на його позиції так не можна. На його позиції - ні. Плюс додайте те, що він ще не відбирає м'яч. Женя - хлопець талановитий, просто треба його або перебудовувати, щоб він грав попереду, або я не знаю... Він же сам стверджує: «Я праворуч не можу грати». 21-е сторіччя! По телевізору можна навчитися грати! Начебто швидкість є, техніка є, але як він праворуч не може грати - я не розумію», - розповів Леоненко в ефірі радіо «Аристократи».