Сумне свято Євгена Похлєбаєва

Динамо Київ 25 Листопада, 19:37 1644
Сумне свято Євгена Похлєбаєва
Євген Похлєбаєв - один з лідерів «Дніпра» Миколи Павлова середини 90-их і ключовий футболіст київського «Динамо» тієї ж епохи.

Екс-футболіст ось уже майже два десятки років страждає тяжкою недугою, суть якої до кінця не відома. Версії різних лікарів не завжди збігалися. В Україні, Німеччині та Росії, куди їздила мати Ольга Василівна з сином Євгеном, говорили різне.

«Нас навіть на «Битву екстрасенсів» запрошували, - розповідає мама Похлєбаєва. - Але я навіть не вірила в особливу допомогу від цього».

Сьогодні в родині Похлєбаєва ніхто не радіє дню народженню Євгена. Йому виповнилося 45 років, але майже половину свого життя екс-футболіст продовжує боротьбу з хворобою. Єдина радість - приїзд давнього друга Славіка, який допомагає Євгену.

«Вони по Києву гуляють разом. Друг щороку навідує Женю на день народження, - каже Ольга Василівна. - Славік лише одного разу не зміг приїхати. Синові дуже приємно. Фактично це єдиний друг Жені. Більше ніхто нам не дзвонить. Жоден з колишніх партнерів не цікавиться життям екс-партнера. Але так буває, я зла не тримаю. У кожного свої справи. та й людина потрібна тільки тоді, коли здорова».

За останній рік майже ніяких змін. У Похлєбаєва величезні проблеми з «ближньою» пам'яттю, як каже мама.

«Тільки скажеш йому, а через хвилину він уже забув. На жаль, ніяких поліпшень немає».

Незважаючи на все це, футбол в житті Євгена займає важливе місце. По-перше, мама підключила футбольні канали, тому син цілодобово дивиться улюблену гру.

«У» Динамо «працює наша знайома Віка. Вона часто нам дзвонить і пропонує квитки. Женя вже чотири рази був на «Олімпійському». Не уявляєте собі, яка це радість для сина», - розповідає Ольга Василівна.

Незважаючи на відсутність прогресу, і радісних звісток в родині Похлєбаєва сподіваються на одужання. День народження - час для щирих побажань і загадування бажань. І якщо повірити в диво, воно обов'язково станеться.

*За матеріалами profootball.ua