Як зірки футболу Джеррарда на пенсію проводжали

Світовий футбол 25 Листопада, 20:12 1040
Як зірки футболу Джеррарда на пенсію проводжали
14 листопада Джеррард оголосив про відхід із «Лос-Анджелес Гелаксі», а 24 - Стівен заявив, що більше не вийде на поле на професійному рівні.

Зірки світового футболу у своїх соціальних мережах висловили підтримку Стіві Джі.

Вейн Руні, instagram

«Один з найкращих гравців, з яким я грав. Один з найкращих гравців, проти якого я грав проти. Насолоджуйся своїм виходом на пенсію».
Девід Бекхем, Instagram

«Цей день завжди мав наступити, але це все-таки сумно бачити, що один з найкращих півзахисників йде на пенсію... Це було задоволенням бути капітаном національної команди, знаючи, ми у нас є Стіві в центрі поля, а також задоволенням було грали проти нього, незважаючи на цей виклик, він був хорошим другом на полі і поза ним... гравець, який може працювати, віддавати паси, встановлювати цілі і забивати голи. Щасти, Стіві!»
Ікер Касільяс, Twitter

«Сьогодні оголошено, що легенда футболу йде у відставку! Лідер на полі і поза ним, великий Стівен Джеррард

Френк Лемпард, Instagram

«Вітаю Стівена Джеррарда з неймовірною кар'єрою. Було дуже приємно грати проти нього протягом багатьох років. Він - справжня легенда футболу і, разом з тим, дуже скромна людина. Щасти тобі в майбутньому, яким би шляхом ти не пішов».


Кака, Twitter

«Ми були суперниками, і ми пережили незабутні фінали. Стівене Джеррард, вітаю тебе з неймовірною кар'єрою».Луїс Суарес, Twitter

«Моєму капітану, другові й колезі. Спасибі, що ти був зі мною у найважчі моменти моєї кар'єри. Ти підтримував мене. не дивлячись ні на що. і давав мені відмінні поради. Разом ми боролися за велич нашого клубу. Ці спогади назавжди залишаться в моєму серці».