Віктор Леоненко: «Ребров рахує людей. Краще думай, як грати!»

Динамо Київ 26 Листопада, 09:24 794
Віктор Леоненко: «Ребров рахує людей. Краще думай, як грати!»
Експерт каналів «Футбол» Віктор Леоненко висловив думку з приводу ігрових проблем «Динамо», і що потрібно, щоб їх вирішити.

- Що має статися, щоб ви сказали, що «Динамо» відродилося?

- Зіграти добре. Є ж вболівальники, які просто тупо вболівають за «Динамо» - мовляв, вони виграли, значить, все, молодці. Ось для них я спеціально веду облік, коли кияни зіграли добре. Виходить, з хороших матчів - кубкова гра з «Зорею» (і то, луганчанам він вже не потрібен, їм Ліги Європи хоч греблю гати, їм на три фронти рано грати) і матч з «Карпатами». З «Зіркою»? Повинно було бути 10 м'ячів, а забили - 2! Суперники бігли просто так. Так само проти «Динамо» грав і «Маккабі», про якого Ребров говорив «дуже серйозний суперник», а я відразу сказав, що їх п'яними можна обіграти, бо вони все ще грають в дворовий футбол. Вони всі біжать вперед, а ззаду - дві-три людини. Це називається - ми побігли, а там - хоч потоп. Так само грав «Гент» з «Шахтарем», тому і вигріб десяточку. Правда, три примудрився забити.

Я рахую у «Динамо» хороші ігри. Нехай грають хоч на першості міста. Але коли ти показуєш хорошу гру, значить, щось ти можеш. Так, в минулому сезоні обіграли «Порту» на виїзді. Але «Челсі» не обігравав тільки ледачий. Такий був відрізок, тому Моуріньо вигнали. З ними можна грати. У них, як і у всіх, є проблеми. І ось Ребров потрапив на «Челсі», коли у них були серйозні проблеми. Можна було їх обігрувати. Ось, до чого треба прагнути, якщо ти хочеш чогось досягти або хочеш, щоб у тебе був повний стадіон або хоча б половина. А у нас все зупиняються - мовляв, це ж «Челсі». А що, «Барселону» або «Реал» ніхто не обіграє? Обігрує. Так а чого ви тоді виходите? Сидіть вдома. Я тому-то і критикую «Динамо», тому що розумію, що вболівальники чекають іншого, особливо ті, які бачили Безсонова - я вже не кажу про Мунтяна. Я їх знаю. Хтось хворів по 30 років і перестав ходити - навіть не дивиться футбол. А Ребров рахує людей. Краще думай, як грати!

Команда може грати в динамівський футбол. Для цього все є. Але тренер повинен виходити з можливостей футболістів, а не того, що він хоче. Всі, навіть багаті клуби, хочуть грати, як «Барселона», але не всі можуть. Треба, грубо кажучи, виходити з того, «олені» у тебе чи технарі. Я готовий рік чекати, але головне, щоб ми щось бачили, щоб команда грала в інший футбол, тому що зараз все йде до того, що ми побачимо навесні те ж саме, що і восени. Проблиски? Моментів все так же немає, - розповів Леоненко в ефірі радіо «Аристократи»