Орієнтовні склади «Волинь» - «Динамо»

Динамо Київ 26 Листопада, 09:32 499
Орієнтовні склади «Волинь» - «Динамо»
UA-Футбол пропонує Вашій увазі передматчеві розклади.

Розклади

Напередодні цієї зустрічі лазарет «Волині» був фактично порожнім. Навіть капітан Олег Герасимюк, який останнім часом лікувався, у середу в економ-режимі відбігав двосторонку. Тож обираючи склад на матч з «Динамо», пан Кварцяний не зможе розраховувати лише на дискваліфікованого крайнього оборонця Владислава Шаповала. Натомість повернувся з «лави штрафників» Юрій Романюк, котрий вочевидь і займе місце правого оборонця. На протилежному ж фланзі можна очікувати Артема Шабанова. А в центрі цілком можуть зіграти Роман Никитюк та Міха Горопевшек. Хоча не виключено, що замість когось із них вийде Сергій Логінов чи той же Шабанов. То якщо зліва, як і в попередньому матчі, захищатиметься Дмитро Задерецький.

В опорній зоні в разі одужання точно буде Герасимюк, а поряд із ним можуть зіграти Логінов чи Олександр Чепелюк. Серед атакувальних півоборонців, мабуть, знову не буде Віктора Хомченка, котрий продовжує відбувати кварцянівський аналог армійської муштри. Під нападником Сергієм Петровим, так само як тиждень тому в Кропивницькому може зіграти Анатолій Діденко, а роль флангових півоборонців виконуватимуть Редван Мемешев та вище згадуваний Задерецький, альтернативою якому можуть бути Андрій Никитюк чи Ярослав Деда.

«Волинь» (орієнтовний склад): Кичак – Ю. Романюк, Р. Никитюк, Горопевшек, Шабанов – Герасимюк, Логінов – Мемешев, Діденко, Задерецький – С. Петров

Сергій Ребров натомість має поламати голову над тим, як би дати спочинок гравцям, які виглядають найвтомленішими після матчу з «Наполі» й при цьому не розгубити очок. У принципі, п’ять замін читаються. На лівому фланзі замість Євгена Макаренка і Віктора Циганкова можуть вийти Віторіну Антунеш та Дерліс Гонсалес. Пару атакувальних центральних хавів замість дискваліфікованого Дениса Гармаша і Сергія Сидорчука можуть скласти Павло Оріховський і Віталій Буяльський, а в нападі вочевидь зіграє не Артем Бєсєдін, а Жуніор Мораєш. Теоретично Євгена Хачеріді чи Домаґоя Віду в центрі оборони може замінити Зураб Очігава, а на місці Миколи Морозюка справа в захисті може вийти Олександр Тимчик. В опорній зоні може з’явитися не Сергій Рибалка, а Микита Корзун, а лідера команди Андрія Ярмоленка може замінити Олег Гусєв.

«Динамо» (орієнтовні склади): Рудько – Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш – Рибалка – Ярмоленко, Оріховський, Буяльський, Д. Гонсалес – Жуніор Мораєс