«Волинь» — «Динамо». Прогноз Олександра Золотогорського

Динамо Київ 26 Листопада, 09:44 1079
«Волинь» — «Динамо». Прогноз Олександра Золотогорського | 19-27
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський вірить, що «Динамо» у Луцьку зіграє куди результативніше, ніж у Неаполі.
Влучити по воротах «Наполі» не зуміли, зате тепер можуть відігратися на «Волині». Це про «Динамо» Київ, і їхні настрої напередодні чергового матчу туру. У першому коли динамівці несподівано наштовхнулися на проблеми в матчі з лучанами. Тепер – вже в Луцьку кияни навряд чи повторюватимуть помилки, зроблені на НСК «Олімпійському».
А ще, не варто недооцінювати фактор Андрія Ярмоленка. Аж надто довго він не забивав. І бажання нарешті має втілитися в результат. Думаю, «Динамо» у цьому матчі вистачатиме мотивації не лише виграти, а зробити це ефектно.
Отже, серед розмаїття ставок на гостей оберу ту, що має високий коефіцієнт. За таку подію, як «Динамо» виграє два тайми, дають аж 2.48. Можна грати. Адже ймовірність, що це станеться, достатньо висока.
Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!