На матч першості U-19 «Дніпро» — «Арсенал-Київ» поставили понад $90 тис.

Динамо Київ 26 Листопада, 10:56 323
На матч першості U-19 «Дніпро» — «Арсенал-Київ» поставили понад $90 тис.
«Рейтинг Букмекерів» продовжує пильно стежити за вітчизняним футболом. Особливо після скандального матчу «Іллічівець» — «Гірник-Спорт».

Ситуація у першому таймі зустрічі дев’ятнадцятилітніх команд «Дніпра» та «Арсенала-Києва» жахнула. Щиро кажучи, хоча на той момент була нічия (1:1), радив своїм товаришам також приєднатися до когорти людей, які масово ставлять на дніпрян.

Уже після 45 хвилин на гру поставили 19 тисяч доларів, 18 з яких були на господарів поля (до того ж чотири однією ставкою).

2

Окрім того, без вагомих на те причин переважна більшість вірила, що в матчі не буде більше чотирьох голів.

4

Здавалося, що «Дніпро» після перерви швидко заб’є та поведе в рахунку, проте справа затягнулася до останніх хвилин. Вочевидь, хтось чекав, поки підніметься коефіцієнт на перемогу дніпрян. Зазначимо, що в останній момент перед переможним голом на господарів поля можна було постави за 3.5. Як розумієте, поєдинок завершився з прогнозованим рахунком – 2:1.

Загалом, матч зібрав касу в понад 90 тисяч доларів. 51 — на переможця.

3

Більше $30 тисяч поставили на тотал голів менше 4.5

5

До того ж 11 тисяч пішли на тотал голів менше 3.5.

1

Нічого не хочемо констатувати, проте висновок напрошується сам.

Нагадаємо, в 19-му турі Першої ліги України з футболу маріупольський «Іллічівець» та «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів зіграли дивний матч, на результат якого на біржі ставок Betfair було поставлено близько $274 тис., з яких понад $255 тис. припали на перемогу господарів.