Вадим Деонас: «У Буряка є геніальна фраза, я її згадую і при зустрічі з ним»

Футбол України 26 Листопада, 17:45 741
Вадим Деонас: «У Буряка є геніальна фраза, я її згадую і при зустрічі з ним»
Колишній голкіпер, тренер воротарів кам'янської «Сталі» U-19 Вадим Леонас поділився спогадами про роботу під керівництвом Леоніда Буряка.

— Спершу «Арсенал» дійсно довго був серед лідерів, але потім почалися фінансові проблеми, з якими знову ж Євген Мефодійович не зміг боротися, і там в підсумку не він сам пішов, а все зробили для того, щоб він покинув команду. Люди там з ним негарно вчинили. Це моя думка. Але знову ж таки, щоб це все знати, потрібно перебувати всередині колективу. Багато було на рівні чуток, але те, що я бачив з боку, перебуваючи безпосередньо в команді, дозволяє робити висновки, що проти тренера там були певні провокації. Потім, до речі, на його місце прийшов Буряк, і Леонід Йосипович зіткнувся з тими ж самими вітряними млинами, з якими він боровся як міг, але потрібно розуміти, що без потрібних фінансових вливань, тренеру складно виконувати завдання і важко впливати на колектив. І коли Буряк прийшов у команду, він говорив керівництву: «Хлопці. закрийте фінансові борги перед командою». Ну, йому мабуть обіцяли, обіцяли, в результаті нічого не зробили, і він теж пропрацював лише три місяці і пішов.

Основним тоді був Андрій Новосадов. Він постійно грав, плюс команда боролася за виживання, і в цей момент тренер мабуть вирішив, що не треба смикати голкіпера, створювати якусь нервозність, хоча я в будь-який момент був готовий вийти на поле. Але так склалося, що якщо з тими ж Буряком і Кучеревським у мене був нормальний діалог, то в «Торпедо-ЗІЛ» з Вадимом Ніконовим цього порозуміння не було.

В «Чорноморці» Леонід Буряк вибирав другого воротаря між мною і Сергієм Долганським, і зупинив свій вибір на Сергієві. Але це було його бачення. Так, тоді я злився, усім намагався довести, що гідний більшого. А зараз вже його розумію. У Буряка є геніальна фраза, я її згадую і при зустрічі з ним йому нагадую, що мовляв, Леонід Йосипович, пам'ятайте, як ви казали: «Хлопці, мине багато років, і хтось із вас, не всі, але хто-то з вас буде сидіти з іншого боку столу, і тоді ви багато речей почнете сприймати і бачити по-іншому». Ось пройшло багато років і тільки тепер розумієш сенс цих слів.— сказав Деонас fcstal.com.