Чому «Динамо» стало «продуктом внутрішнього користування»

Динамо Київ 27 Листопада, 00:04 748
Чому «Динамо» стало «продуктом внутрішнього користування» | 19-27
Київське «Динамо» розгромило «Волинь» у матчі УПЛ, але позитивних емоцій така впевнена у рахунку перемога викликала не більше, ніж нічия проти «Наполі».

Форвард «Динамо» зробив хет-трик, Ярмоленко нарешті перервав свою серію в більш ніж 1000 хвилин в УПЛ без забитого голу, команда показала характер і закріпилася на другій сходинці і навіть Артем Громов записав до свого активу дві результативні передачі. Здавалося б, не матч, а казка якась для «Динамо»! Але все це на папері. Якщо уважно поглянути на гру киян в Луцьку, то негативних моментів було не набагато менше, ніж позитивних. І на фоні дуже слабкої «Волині», гравці якої сьогодні виділялися хіба що жорстокими підкатами і гарним настроєм, «Динамо» показало гру, якою навряд чи варто пишатися.

Так, Ярмоленко нарешті забив, чого йому не вдавалося зробити дуже давно, але якщо згадати скільки неточних пасів відав Андрій і скільки разів загубив перспективні атаки своєї команди, то цей гол варто сприймати позитивно хіба що у плані морального задоволення для Андрія. Та і ситуація була така, що не забий би гравець м'яч, скаути з Європи більше б ніколи не приїздили до України переглядати «динамівця».

Команда показала характер, пропустивши першою? Чудово! Але якого дідька «Динамо» взагалі пропустило і пропускає ледь не в кожному матчі, зробивши дивний і несподіваний виняток лише для найсильнішого суперника в цьому сезоні – італійського «Наполі»? Що це за традиція така пропускати регулярно?

Чому «Динамо» стало «продуктом внутрішнього користування» - фото 1

Ну а щодо Громова, то перша з його результативних передач – це швидше невдала спроба власного удару по воротах, а ще в декількох епізодах Артем так обробляв прості передачі, що хотілося перевірити, з якого матеріалу зроблені бутси футболіста. Було припущення, що з дерева, або навіть металу – так вже далеко відлітав м'яч від ноги.

«Динамо» виграло з різницею в три м'ячі лише тому, що в суперниках була «Волинь», яка періодично взагалі не грала в захисті і дозволяла робити біля свого штрафного майданчика все, що захочеться. В будь-якому матчі на серйозному європейському рівні (і не обов'язково в групі Ліги чемпіонів) киянам не давали б так багато часу на прийняття рішень і не вибачали б таку кількість «обрізів» та позиційних помилок. Тому друге місце, на якому закріпилася команда Сергія Реброва і на якому вона, скоріше за все відправиться на зимову перерву – це результат не стільки особистих ігрових досягнень київської команди, скільки сумна констатація факту – УПЛ наразі в глибокій кризі, і «Динамо» є немов відображенням цієї загальної кризи, залишаючись конкурентоспроможним лише на внутрішньому рівні, а от в матчах єврокубків демонструючи свій реальний стан.

Чому «Динамо» стало «продуктом внутрішнього користування» - фото 2

Хочеться сподіватися, що це справді лише тимчасові негаразди, пов’язані з перебудовою і з тим, що клуб і команда міняють вектор розвитку. Хочеться сподіватися, що «Динамо» виглядає невпевнено в УПЛ лише через те, що трошки «недоналаштовується» на матчі з умовною «Волинню» чи кимось іншим, адже той же Рудько якимось чином у ЛЧ грає куди впевненіше і солідніше, ніж в УПЛ. Хочеться вірити, що в майбутньому виросте рівень українського клубного футболу, а разом з ним і рівень «Динамо», бо наразі кияни варті такого чемпіонату, а чемпіонат вартий такого «Динамо». І все було б дуже чудово для чемпіонських амбіцій команди Реброва при такому розвитку подій, якби не одна команда в помаранчево-чорних кольорах, яка чомусь не бажає залишатися «продуктом внутрішнього користування» і стабільно демонструє свої «зовнішні амбіції». Дивні вони ці «гірники»…