​Дмитро Поворознюк: «Мінімум один гол гравці «Шахтаря» заб’ють»

Футбол України 27 Листопада, 17:54 1320
​Дмитро Поворознюк: «Мінімум один гол гравці «Шахтаря» заб’ють»  | 19-27
Журналіст та коментатор телеканалу 2+2 Дмитро Поворознюк поділився з 1927.kiev.ua очікуваннями від матчу «Дніпра» та «Шахтаря».

— Хто ваш фаворит в сьогоднішньому протистоянні за участі «Дніпра» та «Шахтаря»?

— Звісно, донецький «Шахтар». Звичайно, є шанси і в «Дніпра», команда мало набирає очок, попри це показує непоганий рівень гри. Якщо дивитися на склад «Дніпра», то там є досвідчені гравці, такі як: Сергій Кравченко, Руслан Ротань, Сергій Політило.

На флангах також не все погано. Повернувся Валерій Лучкевич і це вагомий плюс для «Дніпра». Єдина проблема – центральний нападник, хоча Олег Кожушко показує гарну гру і це імпонує мені.

У «Дніпра» звичайно є мінімальні шанси, але «Шахтар» на сьогоднішній момент на дві голови сильніший за всі команди в Україні. Для досягнення результату доля фарту, везіння також повинні бути на стороні підопічних Дмитра Михайленка.

— Хто може стати лідером «Дніпра» в сьогоднішньому матчі?

—Руслан Ротань і Валерій Лучкевич. Якщо Руслан Ротань вже давно таким є і при всіх командах був, то Валерій Лучкевич для свого віку має унікальну здатність заряджати інших своєю енергією. При ньому команда грає по-іншому. Валерій ніколи не зупиняється, для нього немає авторитетів на футбольному полі.

— Спробуєте спрогнозувати рахунок зустрічі?

— Прогнози я не даю. Просто скажу, що «Шахтар» - очевидний фаворит цієї зустрічі. Гадаю, мінімум один гол гравці «Шахтаря» заб’ють. Для мене, якщо «Дніпро» відбере очки у суперника буде сенсацією.

— Ваші враження від вчорашньої гри «Динамо»?

— Я більше здивований грою «Волині», як можна було грати з такою високою лінією захисту проти чемпіона України. Такий стиль не дає результату підопічним Віталія Кварцяного, а навпаки команда пропускає 2-3 м’ячі за поєдинок.

Якщо говорити про гру «Динамо» - добре, що нарешті забив Андрій Ярмоленко і Артем Громов віддав дві гольові передачі, проте є і мінуси у грі киян. По-перше, Артур Рудько був не сконцентрований і допустив декілька грубих помилок за матч.

По-друге, перший тайм не сподобався за участі динамівців. У другій половині зустрічі кияни діяли набагато краще.

Загалом, в цьому сезоні «Динамо» видає різні тайми. Ця нестабільність, яка заважає команді. Сергію Реброву потрібно змінювати психологію гравців, щоб команда грала протягом усього поєдинку.

Розмовляв Михайло Хоменко