Юрій Вернидуб: «Нічия – це теж результат»

Футбол України 27 Листопада, 20:24 706
Юрій Вернидуб: «Нічия – це теж результат»
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував матч 16-го туру Ліги Парі-Матч «Карпати» - «Зоря» (2:2).

– Хочеться зробити комплімент Олегу Дулубу, адже команда дійсно додала, змінилась картинка гри. Останні матчі, зокрема й з «Шахтарем», це показали. Хочу висловити компліменти як команді, так і головному тренеру. Більша частина складу – це власні вихованці клубу, далеко не кожна команда може похвалитись такою кількістю талановитої молоді. Тому хай хлопці грають всім іншим клубам на заздрість. Гра вийшла бойова, у нас було замало часу, щоб відновити футболістів після останньої гри Ліги Європи. Та хлопці витримали, довели, що знаходяться у досить хорошій фізичній готовності. «Карпати» непогано виглядали у першому таймі, а нам не можна пропускати такі м’ячі. Соромно допускати такі елементарні помилки. Створювали хороші моменти у другому таймі, але було тяжче, адже карпатівці повністю закрились і не давали створювати всього, що ми хотіли. Звичайно, ми мали повну перевагу у другому таймі, але нічия – це теж результат. Вітаю «Карпати» і хочу сказати спасибі своїм хлопцям, яким вистачило морального духу в кінці.

– Чи стало несподіванкою те, що Дулуб наприкінці першого тайму повністю змінив тактичну схему гри?
– Несподіванок не було, я дивився гру з «Шахтарем», де вони грали так само, як і сьогодні. Здорово зміщуються гравці атаки під Бланко, який, в свою чергу, може класно чіплятись за м’яч. Порівняно з минулою грою, відбулась тільки одна заміна, але й та через дискваліфікацію. Нічого нового я не побачив, до всього були готові. Допустили грубі помилки у першому таймі. Малюнок гри змінився в кращу сторону, видно, що команда росте. Але, на мою думку, не варто «Карпатам» так рано продавати молодь. Потрібно, щоб вони пограли тут, набрались досвіду, а вже потім в Європу. Хоча, це особисто моя думка, а рішення приймати виключно керівництву.

– «Зоря» часто пропускає на останніх хвилинах, а сьогодні, навпаки, забили...
– Коли призначили штрафний удар, я знав, що маємо забити, так і сталось. Хочу подякувати Любеновичу, він справді довів, що одним з лідерів команди.