Олександр Петрусенко: «Добре, що дотерпіли та довели матч до перемоги»

Динамо Київ 28 Листопада, 10:12 1577
Олександр Петрусенко: «Добре, що дотерпіли та довели матч до перемоги» | 19-27
Автор переможного м'яча «Динамо» (U-19) у виїзному матчі з «Чорноморцем» (0:1) розповів про те, як складався матч для його команди.
«Дуже важкий матч. Ми створювали багато зон, але суперник добре оборонявся. Забили лише один м'яч, хоча мали реалізовувати більше своїх моментів. Що стосується забитого м'яча, то я опинився на розіграші кутового випадково. Загалом, я не ходжу до штрафного майданчика на розіграш стандартних положень, але цього разу Калюжний попросив усе ж піти – у підсумку м'яч відскочив до мене й я поцілив у кут.

Після першого тайму, який склався для нас не дуже вдало, тренери сказали нам грати більше через фланги, а інсайди мали шукати простір між лініями. Поради насправді допомогли, оскільки у другому таймі в нас було більше моментів, от тільки реалізація підвела.

Із налаштуванням на чемпіонат України після Юнацької Ліги УЄФА проблем не виникає, оскільки суперники у вітчизняній першості в нас також дуже високого рівня. Що стосується сьогоднішнього матчу, можливо, в певних моментах не вистачало фізичних кондицій, оскільки грали фактично через три дні на четвертий, але добре, що дотерпіли та довели матч до перемоги», — наводить слова футболіста офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.