Віктор Леоненко: «У «Динамо» популярні заздрість, стукацтво і хихотіння»

Динамо Київ 28 Листопада, 12:08 1147
Віктор Леоненко: «У «Динамо» популярні заздрість, стукацтво і хихотіння» | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» з Олександром Денисовим на каналі «Футбол 1» Віктор Леоненко поділився думкою про гру українських грандів минулого тижня.
«Чия проблема, що «Динамо» виявилося не готове до ЛЧ? Вони зараз просто в ігровій ямі. Проблема киян у тому, що у них є тільки одне завдання – тримати м'яч позаду, вони звикли до цього, а також ця проблема перекидається на збірну. У «Шахтарі» більш технічні гравці, там футболісти знають куди бігти, відводять суперників за собою. А в «Динамо» розігнали Ленса, Беланда, Мбокані, Теодорчика через те, що у Реброва ротація, а люди ображаються. Люди приходили в клуб як зірки за великі гроші, ще й збірники. І що найцікавіше: ці футболісти забивають в інших клубах, а «Динамо» переключилося на молодь, яка виявилася неготова. А ось для молоді «Шахтаря» зараз головне запам'ятовувати і вбирати, коли їм дають шанс, вони повинні рости. У матчі з «Коньяспором» молодь нічого не зіпсувала.

У «Динамо» популярні заздрість, стукацтво і хихотіння – Реброву в обличчя посміхаються, а коли він програє, то за його спиною кожен мітить на його місце. Що стосується матчу з «Волинню», то я дійсно радий, що у наших коментаторів, експертів та тренерів закінчилася істерика з приводу результативності Ярмоленкав УПЛ. Забив з метра «Волині» і все, життя вдалося?»