Юнацька команда «Шахтаря» провела «дивний» матч

Футбол України 28 Листопада, 16:31 885
Юнацька команда «Шахтаря» провела «дивний» матч
Поєдинок першості U-19 «Шахтар» - «Волинь» зібрав «касу» понад $250 тис. на біржі ставок.

Понеділок в українському футболі був дуже нудним, адже з усіх дивізіонів сьогодні мав пройти лише один-єдиний матч у чемпіонаті U-19. «Шахтар» приймав однолітків з «Волині». Здавалося, що в Щасливому на «Княжі Арені» не варто чекати позалаштункових справ.

Одначе, зайшовши на біржу ставок Betfair, побачили таку картину. Зазвичай матчі серед дев’ятнадцятилітніх збирають невеликі суми, навіть кількох тисяч не завжди назбирається. Натомість у дебюті згаданої зустрічі вже поставили майже 10 тисяч доларів, п’ять з яких на переможця протистояння.

1

Ще чотири на те, що буде принаймні один гол.

2

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, тому ніхто не спромігся на результативний удар. Але це нікого не хвилювало. На цьому ринку в перерві поставили вже 18 тисяч.

3

Другий тайм тривалий час проходив без голів, утім, суми на матч продовжували рости. Цікаво, що коефіцієнт на перемогу «Гірників» практично не падав і тримався на рівні 1.7. Отож, у останні півгодини поєдинку господарі поля тричі забили та здобули прогнозовану впевнену перемогу.

А тепер найцікавіше. «Каса» зустрічі «Шахтар» — «Волинь» за всіма ринками склала більше 250 тисяч доларів! 78 тисяч поставили на переможця.

4

20 тисяч на фору перших (-1)

5

Тотал голів менше 3.5 — 40 тисяч.

6

Тотал голів менше 4.5 — 16 тисяч.

7

Тотал голів менше 5.5 — 19 тисяч.

8

Перед першим голом на ТБ0.5 стояло 18 тисяч.

9

Перед другим голом на ТБ1.5 — 15 тисяч.

10

Найбільше питань викликала ситуація з ринком «тотал 2.5». 43 тисяч з 47 поставили на «менше», натомість на останніх хвилинах «Шахтар» забив третій м’яч. Схоже, або хтось зіграв не за сценарієм, або хтось отримав неправильну інформацію, або було поставлено ще більше на протилежний підсумок деінде (можливо, в нелегальних азіатських БК). Хоча від цього матч не стає менш дивним.

11

Аномальні ставки красномовно свідчать про характер цього матчу. Проте не завжди це дає привід для активної роботи органів правосуддя. Загалом, подивимося, як розгортатимуться події.