Петро Чілібі: «Ярмоленко вийшов зі смуги невдач»

Динамо Київ 29 Листопада, 11:55 321
Петро Чілібі: «Ярмоленко вийшов зі смуги невдач»
Колишній гравець «Чорноморця» і «Дніпра» прокоментував перемогу «Динамо» над «Волинню».

- Обидва наших гранда - «Динамо» і «Шахтар» в минулий уїк-енд здобули перемоги на виїзді. Якщо брати до уваги підсумковий рахунок, то три очки кожен з них заробив не дуже з великими витратами.

- Це так. Було явно видно перевагу в класі динамівців і «гірників». З цієї частини двох думок бути не може. Обидві команди виграли, що називається, в одні ворота.

- Одним з подій минулого туру став гол Андрія Ярмоленка, який до цього не міг відзначитися майже чотири місяці. Як вважаєте, що заважало йому так довго не забивати в чемпіонаті?

- Знаходжу цьому лише одне пояснення - відсутність фарту. Граючи в чемпіонаті так довго без голів, Андрій втратив колишню впевненість. Безперечно - він футболіст високого рівня, здатний гідно виступати і в серйозних європейських клубах. Але хлопець потрапив в смугу невезіння, що відклалася на його психологічному стані. Будь-який невикористаний момент накладав негативний відбиток. Він про це не думає, але кожен раз, коли він не потрапляє по воротах або не перегравав голкіпера, в його голові мимоволі промайне думка: ну ось, знову не забив! І чим частіше Ярмоленко йшов з поля без гола, тим більше все це накопичувалося у нього в підсвідомості. Гол йому був необхідний, як повітря - хоч з пенальті, хоч в порожні ворота. І це сталося в матчі з «Волинню». Тепер у Ярмоленка все зміниться: забивши м'яч у Луцьку, він зовсім по-іншому буде себе почувати в подальшому.

- Той факт, що у весняній частині чемпіонату «Динамо» має можливість зосередитися виключно на справах на внутрішній арені, може дозволити наздогнати «гірників»?

- Динамівці, звичайно ж, будуть намагатися це зробити, однак їм буде непросто. Нинішній «Шахтар» - це машина з величезною лавою запасних. У «гірників» практично два рівних склади, в чому ми мали можливість давно переконатися. Поклавши руку на серце, по співвідношенню сил «Динамо» сьогодні в Прем'єр-лізі друга команда. «Зоря» - третя. Київський клуб укомплектований рівними по силам гравцями, серед яких багато молодих хлопців. Досвіду їм, зрозуміло, поки не вистачає, але в найближчі півроку вони заграють набагато впевненіше. У «Динамо» в цьому потенціал значно більший, ніж у «Зорі», — сказав Петро Чілібі в інтерв'ю sport-express.ua.