Віктор Насташевський: «Динамо» заб’є «Нафтовику» впродовж перших 15-ти хвилин»

Динамо Київ 30 Листопада, 09:09 921
Віктор Насташевський: «Динамо» заб’є «Нафтовику» впродовж перших 15-ти хвилин» | 19-27
Колись перспективний динамівський нападник, а нині – представник селекційної служби київського клубу Віктор Насташевський не сумнівається, що «біло-сині» здолають у чвертьфінальному матчі Кубка України охтирський «Нафтовик-Укрнафту».
«Боротьба в таких матчах триває до першого забитого м’яча,- каже Віктор Вікторович UA-Футболу. – Звісно, зважаючи на важкі погодні умови завдання киян трохи ускладниться. Але не думаю, що від цього матчу треба очікувати сюрпризів. Який би Сергій Ребров склад не виставив. На мій погляд, «Динамо» відкриє рахунок у перших хвилин 15, а після того спокійно контролюватиме гру і виграє десь у межах 3:0. Надто різний клас команд».