У Києві відбувся другий футбольний турнір пам'яті Сергія Панасюка

Футбол України 30 Листопада, 09:25 900
У Києві відбувся другий футбольний турнір пам'яті Сергія Панасюка | 19-27
28 листопада у СК «Меридіан» відбувся другий турнір пам’яті футбольного коментатора Сергія Панасюка.

28 листопада у спорткомплексі «Меридіан» телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2» за сприяння Асоціації футзалу України провели другий турнір пам’яті одного з найкращих коментаторів країни Сергія Панасюка, серце якого зупинилося у 2014 році під час футбольного матчу.

Цього разу у турнірі брали участь чотири команди – торішні переможці команда телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2», збірна каналу «2+2», ФК «Медіа» (збірна журналістів країни) та збірна футбольних журналістів України. Турнір проводився у форматі півфіналів, потім грали матч за третє місце і фінал. Спочатку у своїх півфіналах по черзі здобули перемоги команда «Футбол 1»/«Футбол 2» над ФК «Медіа» - 5:3, а потім «2+2» над збірної футбольних журналістів – 4:3, поступаючись по ходу гри 1:3. В матчі за бронзу виграли саме футбольні журналісти, перегравши ФК «Медіа» 4:3.


У фіналі драматичне протистояння принесло успіх збірній «2+2». Команда телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» до останньої секунди атакувала їхні ворота в прагненні відігратись. Але психологічно переломним став м’яч, забитий суперником з власної половини поля. Наш воротар вийшов далеко від своїх воріт – і не встиг повернутися, чим скористався опонент. Вдалося лише скоротити відставання – і фінальний рахунок 5:3 на користь «2+2» підбив підсумки турніру.Дружина Сергія Панасюка перед нагородженням учасників зазначила: поєдинки вразили її атмосферою – відчувалася і боротьба, і тепло дружньої зустрічі колег, що зібралися вшанувати пам’ять товариша.

Кубки капітани кожної команди приймали з рук директора телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександра Денисова. Він теж зазначив, що пишається тим, як відгукнулися на ідею турніру колеги та друзі Сергія Панасюка, та висловив надію, що турнір відбуватиметься із року в рік та матиме таку саму родинну атмосферу.

Олександр Денисов, директор каналів «Футбол 1»/ «Футбол 2»:

- Дуже добре, що сьогодні всі зібралися. Напевно, не так часто вдається зібрати стільки журналістів на ігровому майданчику, а не в медіапросторі. Добре, що вшанували пам'ять Сергія Панасюка, якого нам всім дуже-дуже не вистачає. Люди пам'ятають його, прийшли на матчі турніру ... Люди отримали задоволення і від зустрічі, і від футболу. Він був хороший, суддя гру не зіпсував. А переміг найсильніший об'єктивно. Думаю, будемо продовжувати цю справу і організовувати турнір щорічно, тому що Сергій цього гідний.

25 листопада Сергію виповнилося б 35 років. Найбільше один з найкращих спортивних коментаторів країни любив футбол – дивитися, коментувати і грати. Тому найкращий спосіб вшанувати пам'ять Сергія – провести футбольний турнір на його честь.

Прес-реліз каналів «Футбол 1»/«Футбол 2»